3 bin 872 olaya müdahale ettiler

Muğla Büyükşehir Belediyesi itfaiyesinde yıllık değerlendirme toplantısı yapıldı.

3 bin 872 olaya müdahale ettiler
3 bin 872 olaya müdahale ettiler Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 708 kez okundu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi itfaiye teşkilatının yapılan yıllık değerlendirme toplantısında 2017 yılında yapılan çalışmalar değerlendirilirken, 2018 yılının planlaması da görüşüldü. Teşkilat içi koordinasyonu arttırma ve konular hakkında görüş alışverişinde bulunma amacıyla da yapılan toplantıda 2017 istatistikleri öne çıktı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi itfaiyesi ekipleri 2017 yılında ev, orman, tekne, baca gibi yangınların yanı sıra hayvan kurtarma ve sıkışmalı trafik kazaları gibi toplam 3 bin 872 olaya müdahale etti.
13 ilçede bulunan 40 noktada 144 araç ve 514 personel ile hizmet veren Muğla Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri 2014 yılında bu güne kadar da 14 bin 572 olaya müdahale etti.

 105 bin kişiye eğitim

Kurum ve kuruluşlarda çalışan personel ve mahallelerdeki vatandaşlara yangın hakkında bilgiler aktaran itfaiye ekipleri bu güne kadar 105 bin 725 kişiye eğitim verdi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri yangın ve benzeri olayları vatandaşların en az zararla atlatmaları için çalışmalarına devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu