Advert

Fethiyespor Levent Eriş ile anlaştı

2 haftadır teknik direktör arayışlarını sürdüren Fethiyespor, Gümüşhanespor Teknik Direktörlüğü görevinden istifa eden Levent Eriş ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Fethiyespor Levent Eriş ile anlaştı
Fethiyespor Levent Eriş ile anlaştı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2480 kez okundu.

2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden, Lige Eser Kardeşler ile başlayan, başarısız sonuçların ardından yollarını ayırarak Hüsnü Özkara ile yola devam kararı alan Fethiyespor’da Hüsnü Özkara döneminin de kısa sürmesinin ardından Levent Eriş ile anlaşmaya vardılar.

 

1,5 yıllık anlaştık

Fethiyespor Kulübü’nde yapılan imza törenine Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ile Fethiyespor Başkanı Mustafa Ferizcan ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Bugüne kadar camialarını istemeden üzdüklerini söyleyen Fethiyespor Başkanı Mustafa Ferizcan “Levent Eriş hocamız takımından istifa ettikten sonra biz anlaşma zemini aradık. Hocamız 8 gün önce istifa etmiştir. Bu konuda hiç kimse spekülasyon üretmesin. Hocamız ile bugün itibariyle 1,5 yıllık anlaştık. Şimdi hedeflediğimiz yerlerde olmayı düşünüyoruz” dedi.

 

Levent Eriş’in camiamızı tercih etmesi bizleri mutlu etti

İmza töreninde konuşan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı da ’’Fethiyespor Başkanı Mustafa Ferizcan’a camia ve yönetim önemli bir kredi sağladı. Yönetim ile ilgili camiadan hiç bir çatlak ses çıkmıyor. Bu kredisinin kalmayacağı ya da bitmeyeceği anlamına gelmiyor. Levent Eriş’in camiamızı tercih etmesi bizleri mutlu etti. Birikimi ve tecrübesi ile Fethiyespor’da olması bizim için onurdur. Hep istikrar ve uzun süre çalışmadan yanayım. 13 haftada 3. hoca değişikliği yaşanıyor. Hocamızın temelli burada kalmasını arzularım. Başarılı olup bayrağı dikeceğine inanıyorum“ diye konuştu.

 

Fethiyespor’da başarıya geldim

Teknik Direktör Levent Eriş de ’’Fethiyespor’dan teklif gelince geride ne varsa sözleşmemi kapatıp geldim. Fethiyespor’un yerini tartışacak değilim. Fethiyespor’da başarıya geldim. Futbolda değişim yaşatmaya geldim. Elimden gelen gayreti sarf edeceğim. Küçüklükten beri aşık olduğum lacivert beyazlı renklerin bulunduğu yerdeyim. Burada Fethiyespor ile çok güzel şeyler başaracağımıza inanıyorum. Fethiyespor’un bulunduğu ligde savaşın içinde olmaktan mutluyum” dedi. (Haber Merkezi)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık