Advert

DTO Fethiye Şubesi ISO9001:2008 belgeli olacak

İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri Denetimi’nden tam not aldı. 2015 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemlerini Türk Loydu’nun yaptığı denetim sonucunda tescillemişti.

DTO Fethiye Şubesi ISO9001:2008 belgeli olacak
DTO Fethiye Şubesi ISO9001:2008 belgeli olacak Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1818 kez okundu.

Yıllık periyodik denetimler çerçevesinde Türk Loydu Denetim Ekibinden Baş Denetçi Şehnaz Nalbant İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesine 2. Periyodik denetimini gerçekleştirdi. Denetimde ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemlerine İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi’nin uygunluğu belirlendi.

Yapılan denetim esnasında yönetimin Kalite Yönetim Sistemini sahiplenmesi ve desteği, Kalite hedeflerinin, stratejik amaç-hedef-yıllık iş planı ile örtüşecek şekilde planlanmış olması ve bu planlara uygun ve sistematik şekilde izleniyor olması yönetim sisteminin kuvvetli yönlerinde yer alaldı.

Oda / Borsalar içerisinde Kalite Yönetim Sistemleri ve Akreditasyon yeterliliğine sahip olan ilk şube olan İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi, bu alanda başarılı bir çalışma örneği oluşturarak bu alanda çalışma başlatacak olan diğer Deniz Ticaret Odası Şubelerine örnek oluyor.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Arıkan denetim sonrası yaptığı açıklamada, “2015 yılı içerisinde girdiğimiz Kalite arayışımızda ilk zamanlar çok zorlanmıştık. Uzun süren çalışmalar ve eğitimler neticesinde sistemin gerekliliklerine sahip olduk. Bugün gerçekleştirilen denetim sonucu da bunun bir örneğidir. Üyelerimize yönelik gerçekleştirdiğimiz hizmetleri daha planlı ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Ben bu süre zarfında emeği geçen tüm Yönetim Kuruluna ve Personelime teşekkür ediyorum.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık