Advert

Kasımda deniz keyfi devam ediyor

Kuzey, iç ve doğuda kara kış hüküm sürmeye başlarken, Muğla ve Antalya’nın kıyılarında deniz keyfi devam ediyor. Muğla’nın Fethiye, Bodrum, Marmaris gibi turistik merkezlerinde bazı tatilciler ve yerliler denize girip güneşlenmeye devam ediyor. Bölgede Cumartesi günü yağmur bekleniyor.

Kasımda deniz keyfi devam ediyor
Kasımda deniz keyfi devam ediyor Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1814 kez okundu.

Fethiye’de deniz suyu sıcaklığı açıklarda 23, körfezde 24 derece kaydedilirken, hava sıcaklığı da gece en düşük11-13, gündüz de en yüksek 22-24 derece olarak kaydediliyor. Kasım ayında güneşi gören tatilciler özellikle Ölüdeniz, Gemiler Koyu, Kabak koyu, Günlüklü, Katrancı Koyu, Çalış Plajı’nda denize girip güneşlenmenin keyfini yaşıyor.

Bodrum’da güneşli havayı görünce sahile akın eden birçok kişi, saatlerce yüzdü ve güneşlendi.
Hava sıcaklığının 18, deniz suyu sıcaklığının ise 19 derecede olduğu Bodrum’da, güneşli havayı görenler sahile akın etti. Ortakent- Yahşi Mahallesi’nde farklı yaş gruplarından birçok kişi denize girdi, güneşlendi ve güzel havanın keyfini çıkardı. Sonbaharda kentte çekilen görüntüler, yaz aylarını hatırlattı. Mayıs ayının başlarında Ankara’dan tatile gelen emekli doktor, evli ve iki çocuk annesi 65 yaşındaki Gülseren Çakır, “Aslında iki hafta önce Ankara’daki evimize dönecektik. Ancak bu güzel havaları bırakıp, Ankara’daki soğuk havaya dönmek istemedik. O nedenle iki hafta daha Bodrum’daki yazlığımızda tatilimizi sürdüreceğiz. Hava biraz soğudu ama yine de deniz suyu sıcaklığı güzel” dedi.

 

4 Kasım cumartesi yağış bekleniyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerinden alınan bilgiye göre Muğla kıyılarında 4 Kasım Cumartesi günü gök gürültülü yağmur bekleniyor.  Yağmurun il genelinde etkili olması tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık