yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Babadağ’dan paraşütle uçmaya engel yok

Babadağ’dan paraşütle uçmaya engel yok

Fethiye Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 18. Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali etkinlikleri kapsamında belediye engelsiz masası yetkililerince dünyanın en gözde yamaç paraşütü merkezi olan 1965 rakımlı Babadağ’ın 1.800 metre pistinden tecrübeli pilotlar eşliğinde engelli vatandaşlar için ücretsiz uçuşlar gerçekleştirildi.

Babadağ’dan paraşütle uçmaya engel yok
Babadağ’dan paraşütle uçmaya engel yok Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1826 kez okundu.

Fethiye Belediyesi’nin ilgili STK’lar ile yaptığı görüşmeler sonrasında Babadağ’dan paraşütle atlamak isteyen engelli vatandaşlar, Babadağ’a özel araçlarla götürüldü. Gerekli güvenlik ve sağlık tedbirlerinin alınmasıyla birlikte Babadağ 1.800 m pistinden engelli vatandaşlar sırayla uçmaya başladı.

“Sosyal proje için teşekkürler”

Yaşadığı kaza sonrası vücudunda yüzde 98 yanık bulunan engelli Mustafa Oturur, Babadağ’a ilk defa çıktığını belirterek, “Benim yükseklik korkum var. Çıkarken çok tedirgindim. Zaten başımdan çok büyük bir kaza geçmişti. Pilot arkadaşım sayesinde o korkuyu yendim. Çok eğlenceli bir uçuştu. Böyle bir sosyal proje için ve nazik davranışlarından dolayı Fethiye Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” dedi.

“Uçmalarına engel yok!”

Fethiye Belediyesi Engelsiz Masası yetkilisi Kader Bozbaş, bu yılki hava oyunlarında farkındalık yaratacak bir projeyi gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Engelli vatandaşlarımıza ulaşarak projemizi anlattık. Katılım yapmak isteyen 10 kişiyle birlikte Babadağ 1.800 m pistine çıktık. Burada gerekli önlemleri alınmasıyla birlikte arkadaşlarımız teker teker eşsiz Ölüdeniz manzarası eşliğinde paraşütle uçtular. Engellilerimizin uçmasında hiçbir engel yok! Arkadaşlarımızın mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. İnşallah seneye de bu sosyal projemizi gerçekleştireceğiz. Katılımcılarımıza ve pilotlarımıza tek tek teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.  (Haber Merkezi)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu