Feyyaz Uçar olmadı, Özkara ile anlaştılar

Fethiyespor, tecrübeli teknik direktör Hüsnü Özkara ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Feyyaz Uçar olmadı, Özkara ile anlaştılar
Feyyaz Uçar olmadı, Özkara ile anlaştılar Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1026 kez okundu.

Kulüp binasında gerçekleşen görüşmenin ardından anlaşmaya varılan Hüsnü Özkara ile 1 yıllık sözleşme imzalandı.

İmza töreninde açıklamada bulunan Özkara: “Fethiyespor gibi bir camiadan gelen teklifi geri çevirmek olmazdı. Tecrübeli bir takım ve bende ekibimle birlikte tüm tecrübemi aktararak özlenen Fethiyespor’u taraftarımızla kavuşturmak istiyoruz. Her iki taraf içinde hayırlısı olsun” dedi.

Fethiyespor Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ferizcan da: “Hocamıza teşekkür ediyorum. Teklifimizi geri çevirmedi ve bu yolda bizimle olmaya karar verdi. İnşallah her iki taraf içinde hayırlısı olur hocamıza ve ekibimize güveniyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu