Fethiyespor’da Teknik Direktör İstifa Etti

TFF 2’nci Lig ekiplerinden Fethiyespor’da teknik direktör Eser Kardeşler ani bir kararla görevinden istifa etti. Teknik direktör Eser Kardeşler istifa dilekçesini Fethiyespor yönetimine sundu.

Fethiyespor’da Teknik Direktör İstifa Etti
Fethiyespor’da Teknik Direktör İstifa Etti Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2022 kez okundu.

Fethiyespor Kulüp Başkanı Mustafa Ferizcan ve Yönetim Kurulu üyeleri bu kararın ardından toplantı yapıp Eser kardeşlerin istifasını kabul etti.

TFF 2.lig beyaz grupta mücadele eden Fethiyespor’da istifa şoku yaşanırken, kulüp binasında yapılan basın açıklamasında Kulüp Başkanı Mustafa Ferizcan “Hocamız ekibiyle birlikte istifa etmek istediğini belirtti. Açıkçası beklediğimiz bir durum değildi. Talep hocamızdan geldiği için yönetim kurulu ile birlikte değerlendirme yaparak istifasını kabul ettik. Kendisine bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz’’ dedi.

“Adam gibi geldik, adam gibi gidiyoruz”

Eser Kardeşler ise istifa nedenini belirtmezken “Ayrıldığım için çok üzgünüm. Bu talep bizden çıktı. Ekibimizle akşam bir değerlendirme yaptık. Böyle olması gerektiği kanaatine vardık. Kulüp başkanımıza ilettik. Kendisi kalmamız konusunda bizde telkinde bulundu. Kararımızın bu olduğunu belirttik. Kendileri de yönetim kurulu ile değerlendirme yaparak kabul ettiler. Bütün Fethiyespor camiasına bugüne kadarki desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Adam gibi geldik, adam gibi gidiyoruz. Bu karar tamamen bizimle alakalı bir durumdur. Başkanım gerçekten bize çok iyi bir çalışma ortamı sağladı. Hiçbir işimize karışmadı. Fakat böyle olması gerekti. Futbolcularımızla da toplantı yapıp durumu açıkladık’’ dedi.

Açıklamanın ardından Kulüp Başkanı Mustafa Ferizcan ve Eser Kardeşler birbirine sarılarak, bundan sonraki süreçte birbirlerine başarı dileğinde bulundular.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık