yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Tatilcilerden canlı kanlı Türk bayrağı

Tatilcilerden canlı kanlı Türk bayrağı

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95’inci yıl dönümünde Fethiye’nin Ölüdeniz Mahallesi’ne gelen yerli ve yabancı turistler bedenleriyle Türk bayrağı oluşturdular. Ölüdeniz’de ilk defa gerçekleştirilen etkinlikte 15 dakika içerisinde 800 kişi bayrağın oluşturulacağı alana akın etti.

Tatilcilerden canlı kanlı Türk bayrağı
Tatilcilerden canlı kanlı Türk bayrağı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2821 kez okundu.

Muğla Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, MUÇEV, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl ve İlçe Müdürlüğü’nün katkılarıyla, Fethiye’nin Ölüdeniz Mahallesi’ndeki Kumburnu Tabiat Parkı’nda tatile gelen yerli ve yabancı turistler bedenleriyle Türk bayrağı oluşturdular. Kumburnu Tabiat Parkı işletmecisi Güney Aydeniz Turizm A.Ş. Genel Müdürü Halil Gören tarafından plajda vatandaşların katılımıyla Türk bayrağı oluşturulacağı duyurusundan 15 dakika sonra 800 vatandaş etkinliğe katılmak için Kumburnu Tabiat Parkına geldi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından vatandaşlara kırmızı ve beyaz tişört ile şapka dağıtıldı. Daha sonra vatandaşlar ay yıldız oluşturulacak şekilde toplandı. Etkinliğe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit ve Kumburnu Tabiat Parkı işletmecisi Güney Aydeniz Turizm A.Ş. Genel Müdürü Halil Gören de katıldı. Yaklaşık yarım saat süren etkinliğin ardından vatandaşlar serinlemek için denize akın etti.

Tüm Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit; “30 Ağustos Zafer Bayramını Ölüdeniz’de cennet mekan bir köşede bir gün önceden kutladık. MUÇEV, Özel Çevre Koruma İl Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İL ve ilçe müdürlüğümüzün destekleriyle böyle bir organizasyon yaptık. Yukarıdan çok muhteşem bir görüntü aldık. Bu muhteşem görüntü bayrağımızın muhteşemliğinden kaynaklı. Önceki gün Malazgirt Zaferi’nin yıldönümü kutlandı. O günden bu güne kadar yurdumuz devamlı tehdit altında ancak ne kadar tehdit altında olursa olsun Türk milleti hiçbir zaman dışarıdan ve içeriden gelen düşmanlara karşı asla pabuç bırakmayacaktır. Ülkemiz ilelebet yaşayacaktır” diye konuştu.

Kumburnu Tabiat Parkı işletmecisi Güney Aydeniz Turizm A.Ş. Genel Müdürü Halil Gören Halil Gören; “Ülkemiz her yönden tehdit altındayken bu birlik ve beraberliği görmek daha önemli. Ülkemizin en değerli yerlerinden olan Kumburnu Tabiat Parkı’nda bunu yapmak hem bizim hem de Türk milleti için önemlidir” dedi.

Etkinliğe katılmak için 15 dakika içinde 800 kişinin toplandığını belirten Gören; “Bu organizasyon önceden hazırlıklı değildi. Çünkü Türk bayrağı için önceden hazırlıklı bir organizasyon yapmaya gerek yok. Buradaki vatandaşlarımızın, Türk milletimizin tamamı bu organizasyona anında katılabiliyor. Biz sadece 15 dakikalık bir duyuruyla bu kalabalığı yakaladık. Bu organizasyonun duyurusunu bir gün önceden yapsaydık 20 bin kişi bugün burada olurdu” ifadelerini kullandı.

Haber Hülya Kulalı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu