Advert

En büyük sıkıntı korsan taşımacılık

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası üyesi taşıma kooperatiflerinin başkanları ve yöneticileri FTSO’yu ziyaret ederek sektörde yaşadıkları sorunları dile getirdi. Yönetim Kurulum Başkanımız Akif Arıcan ve Yönetim Kurulu Üyesi Halit Saraç ile görüşen kooperatif yöneticileri sorunların çözümünde Odanın desteğini istedi.

En büyük sıkıntı korsan taşımacılık
En büyük sıkıntı korsan taşımacılık Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2725 kez okundu.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası üyesi taşıma kooperatiflerinin yöneticileri olan Ercan Kıvrak, Nurettin Kıvrak, Muzaffer Aykurt, Serkan Köroğlu, Metin Çınar, Kamil Erbal, Eray Köse, Nuri Gürtekin, ve Çağdaş Kocayiğit Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Akif Arıcan ve Yönetim Kurulu Üyesi Halit Saraç ile bir araya geldi. Görüşmede taşımacılık sektörünün sorunları görüşüldü. Ücretsiz taşıma uygulamasının bir araç için aylık maliyetinin 4 bin lira olduğunu belirten kooperatif yöneticileri bu konuda düzenleme yapılması gerektiğini söyledi.

Yaz aylarının turizm sezonu olması sebebiyle önemini vurgulayan kooperatif yöneticileri, bu aylarda Adana, Gaziantep gibi şehirlerden gelen servis araçlarının, büyükşehir belediyesinden izin almadan çalıştığını ve bu durumun yerel taşımacıları olumsuz etkilediğini kaydetti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık