yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

En büyük sıkıntı korsan taşımacılık

En büyük sıkıntı korsan taşımacılık

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası üyesi taşıma kooperatiflerinin başkanları ve yöneticileri FTSO’yu ziyaret ederek sektörde yaşadıkları sorunları dile getirdi. Yönetim Kurulum Başkanımız Akif Arıcan ve Yönetim Kurulu Üyesi Halit Saraç ile görüşen kooperatif yöneticileri sorunların çözümünde Odanın desteğini istedi.

En büyük sıkıntı korsan taşımacılık
En büyük sıkıntı korsan taşımacılık Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 972 kez okundu.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası üyesi taşıma kooperatiflerinin yöneticileri olan Ercan Kıvrak, Nurettin Kıvrak, Muzaffer Aykurt, Serkan Köroğlu, Metin Çınar, Kamil Erbal, Eray Köse, Nuri Gürtekin, ve Çağdaş Kocayiğit Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Akif Arıcan ve Yönetim Kurulu Üyesi Halit Saraç ile bir araya geldi. Görüşmede taşımacılık sektörünün sorunları görüşüldü. Ücretsiz taşıma uygulamasının bir araç için aylık maliyetinin 4 bin lira olduğunu belirten kooperatif yöneticileri bu konuda düzenleme yapılması gerektiğini söyledi.

Yaz aylarının turizm sezonu olması sebebiyle önemini vurgulayan kooperatif yöneticileri, bu aylarda Adana, Gaziantep gibi şehirlerden gelen servis araçlarının, büyükşehir belediyesinden izin almadan çalıştığını ve bu durumun yerel taşımacıları olumsuz etkilediğini kaydetti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu