Advert

Fethiyespor Ankara’dan dönüyor

2. Lig Beyaz Grup hazırlıklarını Ankara Kızılcahamam’da tamamlayan Fethiyespor, bu gün Fethiye’ye dönüyor. Lacivert Beyazlı futbolcular, 2. etap kampın çok yararlı geçtiğini söylediler.

Fethiyespor Ankara’dan dönüyor
Fethiyespor Ankara’dan dönüyor Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2244 kez okundu.

Fethiyespor’un Ankara Kızılcahamam kampı tamamlandı. Fethiyesporlu futbolcular bugün Fethiye’ye dönüyor. 11 Ağustos’a kadar Fethiye’de hazırlıklarını sürdürecek Fethiyespor, 6 Ağustos Pazar günü Muğla Atatürk Stadı’nda komşu ilçe takımı Kırmızı Grup temsilcisi Bodrumspor ile hazırlık maçına çıkacak.

Lacivert Beyazlı takımın oyuncuları Ankara Kızılcahamam kampından memnun kaldıklarını, lige hazırlık açısından kampın yararlı geçtiğini söylediler. Fethiyespor, Teknik Direktör Eser Kardeşler yönetiminde Bodrumspor maçına kadar tempo arttırarak, bu özel maçı galibiyetle kapatmak istiyor.

Fethiyespor Basın Sözcüsü Dr. Mehmet Ali Demirbaş, Ankara kampında futbolcuların kondisyon ağırlıklı çalıştığını söyledi. Demirbaş; “Ankara kampı çok yararlı geçti. Birkaç küçük sakatlık dışında olumsuzluk yaşanmadı. 2 hazırlık maçı gençlerimizi görmek adına yararlı oldu. Şimdi Fethiye’de Muğla’da oynayacağımız Bodrumspor hazırlık maçına  rotamızı çevireceğiz. Bu maçta takımımızın durumunu göreceğiz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık