Sonra niye Fethiye sokaklarında turist yok diyoruz

Fethiye Belediyesi tarafından Kordon boyunda 800 metrelik alanda iş makinelerinin de girdiği kazı çalışması tepki çekti.

Sonra niye Fethiye sokaklarında turist yok diyoruz
Sonra niye Fethiye sokaklarında turist yok diyoruz Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 5197 kez okundu.

Fethiye Kordon boyundaki çalışmayı sosyal medya üzerinden eleştiren bazı vatandaşlar, yapılan paylaşımlarda Muğla Büyükşehir Belediyesini suçlarken, MUSKİ’den yapılan açıklamada; “Kordon bölgesinde yapılan kazı çalışması MUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan bir çalışma değildir. Bu bölgede yapılan kazı çalışması Fethiye Belediyesi tarafından, MUSKİ Genel Müdürlüğünden abonelik alma amacıyla yapılan bir çalışmadır” denildi. Tatilcilerin Fethiye Merkezi’nde yürümek için en çok tercih ettiği, 12 Adalar Tekne Turlarının kalktığı, birçok kafe ve satış yerlerinin bulunduğu kordon boyunda 800 metrelik alanda yapılan zamansız kazı çalışmaları tekne sahipleri, vatandaşlar ve turistlerin tepkisini çekti. Vatandaşlar, kötü giden turizm sezonunun ortasına böyle bir çalışmanın turizme ve Fethiye’ye vurulan bir darbe olduğunu söylediler. Sosyal medya üzerinden de çok sayıda eleştiri alan kazı çalışmalarında vatandaşlar ikiye bölündü. Kimi vatandaş Muğla Büyükşehir Belediyesi’ni eleştirirken, kimi vatandaşta Fethiye Belediyesi’nin kendisine verilen süreyi iyi değerlendiremediği görüşünü savundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu