Kanala birileri düşmeden, bu ayıbı kapatın

Turizm sezonuna girdiğimiz aylarda turizmin göz bebeği Fethiye’de yakışmayan görüntüler yaşanıyor.

Kanala birileri düşmeden, bu ayıbı kapatın
Kanala birileri düşmeden, bu ayıbı kapatın Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2429 kez okundu.

Yerli ve yabancı turistlerin de en çok kullandığı güzergahlar üzerinde bulunan bu görüntüler tepkilere neden oluyor. İlçenin vitrini görünümünde olan kanal korkuluklarının içler acısı hali dikkat çekiyor. Fethiye’nin Pazar alanı, otogar yolu ve birkaç noktasında bulunan kanal korkuluklarının son hali turizm ilçesine yakışmıyor. Eskimiş, yerinden sökülmüş halde kötü bir görüntü yansıtan kanal korkulukları aynı zamanda insan canını da tehlikeye atıyor.

“İlla birinin ölmesi mi gerekiyor?”

Kanal boyunca yürüyen vatandaşlar, sökülmüş korkuluklardan kanala düşme tehlikesi yaşadıklarını ifade ediyorlar. Yetkililerden bir an önce çözüm bulmalarını isteyen vatandaşlar, bu görüntünün turizmin göz bebeği Fethiye’ye yakışmadığını kaydettiler. Vatandaşlar, bu korkulukların onarılması için ‘İlla birinin ölmesi mi gerekiyor?’ diye konuştular.

Kanal korkuluklarının içler acısı halini sosyal medyadan paylaşan vatandaşlar, Fethiye Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden bu duruma çare bulmasını istediler.

Kimi vatandaşlar ise bu durumu Fethiye Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesine ilettiklerini her iki belediyenin de Devlet Su İşleri’ne (DSİ) yönlendirdiğini ancak DSİ’nin de Fethiye Belediyesine yönlendirdiğini söylediler.

Haber Hülya Kulalı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu