Özyer, elindeki bütün medya şirketlerini sattı

25 Yıldır Muğla’nın Fethiye ilçesinde yayın hayatını sürdüren Özyer Medya Gruba ait FRT Tv’yi iş adamı Önder Akdenizli satın aldı.

Özyer, elindeki bütün medya şirketlerini sattı
Özyer, elindeki bütün medya şirketlerini sattı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 4096 kez okundu.

25 Yıldır Muğla’nın Fethiye ilçesinde yayın hayatını sürdüren Özyer Medya Gruba ait FRT Tv’yi iş adamı Önder Akdenizli satın aldı. FRT Tv ile birlikte 91,1 Fm frekansından yayın yapan FRT Fm ve günlük yayın yapan Gerçek Fethiye Gazetesi'nin de satıldığı öğrenildi. Satın alma işlemi için net rakamlar açıklanmamakla birlikte kulislerde satış bedeli olarak 350 bin TL ödendiği konuşuluyor.

Bundan sonra Akdenizli A.Ş’ye ait olarak yayın hayatını sürdürecek olan FRT Tv’ye medya sektöründe başarılar diliyoruz.

Ak Parti Milletvekili olan Hasan Özyer'e ait Özyer Grup daha önce de bünyesinde bulunan ve yaklaşık 1,5 yıl uydudan yayın yapan Kanal F televizyonunu da Aydın medyasının önemli aktörlerinden biri olan Denge Gazetesi'ne satmıştı. FRT'nin de satılması ile birlikte Özyer Grup, bünyesinde basın yayınla alakalı kurum kalmamış oldu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu