Advert

Futbolcular Fethiyespor'a dava açtı

2015-2016 sezonunda Fethiyespor forması giyen santrafor Emre Okur ile kaleci Metin Erol, lacivert beyazlı kulüpten alacakları olduğu iddiasıyla Fethiyespor’a dava açtılar.

Futbolcular Fethiyespor'a dava açtı
Futbolcular Fethiyespor'a dava açtı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 3683 kez okundu.

Fethiyespor camiasında şok olarak karşılanan dava için Fethiyespor’un her iki futbolcuya bonservis alacaklarını ödediği ve kulübün borcunun bulunmadığı kaydedildi.

Geçtiğimiz yıllarda Fethiyespor’da forma giyen forvet oyuncusu ve kaptan Emre Okur ile kaleci Metin Erol’un bonservis ücreti karşılığı alacağı bulunduğu için Fethiyespor Kulübüne dava açtıkları öğrenildi. Golcü Emre Okur’un 58 Bin, kaleci Metin Erol’un da 25 Bin Lira bonservis alacağı kaldığı ve kulübün ödemediği gerekçesi ile dava açıldığı öğrenildi.

Fethiyespor camiasında büyük şok olarak karşılanan iki futbolcunun iddiası kulüp hukuk sorumluları tarafından incelemeye alındı. Fethiyespor Kulübü yetkilileri her iki futbolcunun alacakları ile ilgili olarak ibralaşıldığı, alacaklarına karşı gerekli senetlerin verildiği ve kulüpten herhangi bir alacaklarının bulunmadığını belirttiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık