Türk: Bizden kaynaklanan hatalar oldu

Fethiyesporun 2. Lig Beyaz Grupta kümede kalmasının sevinci devam ederken, basın sözcüsü İsmail Türk; “Fethiyesporun yeri burası değildi. Bizden kaynaklanan hatalar oldu” dedi.

Türk: Bizden kaynaklanan hatalar oldu
Türk: Bizden kaynaklanan hatalar oldu Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1860 kez okundu.

Fethiyesporun 2. Ligde tutunması Lacivert Beyazlı camiada sevinçle karşılanırken, Mayıs ayı sonunda yapılması beklenen kongrede mevcut yönetimin aday olup olmayacağı, ya da yeni adayların çıkıp çıkmayacağı merak konusu oldu.

Fethiyespor basın sözcüsü İsmail Türk, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Ne Fethiye’nin, ne de Fethiyesporumuzun ligdeki yeri burası olmamalıydı. Bizden kaynaklanan hatalar oldu. Bunların hepsinin analizini yapacağız. Özellikle 10 hafta kazanamadık. 10 hafta da 8 yenilgi, 2 beraberlik aldık. Ancak bu süreç içinde kurumsallaşma adına güzel şeylerde yaptık. Özellikle de son 5 hafta boyunca girişimlerimiz sonucu gönderilen hakemler, sonucu etkileyecek kararlar vermeden güzel maçlar yönetti” dedi.

Fethiyespor basın sözcüsü İsmail Türk, bu süreci başkan Okan Uysal ve yönetim kurulunun çok iyi yönettiğini de belirterek; “Fethiyespor ligde kalmıştır. Buruk bir sevinç yaşıyoruz. Taraftarlarımıza ve camiamıza böyle bir süreç yaşatmamamız gerekirdi. Başarılı mı olduk? Kümede kaldık. Bundan çok dersler çıkardık. Yönetim kurulu olarak toplanacağız. Geniş bir şekilde değerlendirme yapacağız. Yönetim kurulu yapılacak olan kongrede aday olup olmayacağı konusunda da netlik kazandıracak. Şuana kadar aday konusunda net bir şey duymadık. Fısıltılara göre aday ismi geçiyor. Herkes aday olabilir. Herkes başkan olamaz.  Biz önce devam edip etmeyeceğimize karar vereceğiz” diye konuştu.

Türk,  futbolcuların prim alacağı bulunmadığını,  Muğla Milletvekili Hasan Özyer ve Esnaf Hastanesinin 50 Bin lira ile primleri karşıladığını belirterek şunları söyledi:

“Milletvekilimize ve Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Müdür Şenol Tüzemene  teşekkür ediyoruz. Ayrıca Erzurum deplasmanında kendilerini yalnız bırakmayan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ile Galatasaray İş Adamları Derneği Başkanı Yunus Önder’e, Fethiye’deki iki maçı almamızı sağlayan büyük Fethiye ailesine teşekkür ediyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık