Advert

Sarıhan: İkinci Tayyip Erdoğan dönemi başlamıştır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu AK Parti’ye 979 gün sonra tekrar dönerek parti üyelik formunu imzalamasının ardından AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan; “İkinci Tayyip Erdoğan dönemi başlamıştır” dedi.

Sarıhan: İkinci Tayyip Erdoğan dönemi başlamıştır
Sarıhan: İkinci Tayyip Erdoğan dönemi başlamıştır Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1964 kez okundu.

AK Parti İlçe Teşkilatı binasında Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan, gazetecilere yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kurucusu olduğu AK Parti’ye yeniden üye olmasından duyduğu sevinci dile getirdi.

Sarıhan yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Gerçekleşen Anayasa değişikliği referandum sonucuyla beraber maddeler birer birer yürürlüğe girmeye başladı. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi, cumhurbaşkanımızın partiye kaydıyla başlamış oldu. Bu süreçte biz AK Parti olarak, Sayın Cumhurbaşkanımızın baştan bu yana kurucu başkanımızın bu güne kadar yapmış olduğu hizmetler, tecrübeleri partiye bundan sonra enerji verecektir. Celal Bayar’dan 57 yıl sonra Türkiye ikinci bir partili cumhurbaşkanıyla tanıştı. Biz oldukça mutluyuz. Cumhurbaşkanımızın partiye dönüşüyle beraber yeniden bir MYK, kabine, teşkilatlanma oluşumu her anlamıyla yeniden bir filizlenme olacaktır. İkinci Tayyip Erdoğan dönemi başlamıştır.”

Haber Hülya Kulalı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık