Okuluna müdür istedi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 97’nci yıl dönümü nedeniyle Esenköy Şehit Er Asım İlköğretim Okulu öğrencileri Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’ın makamında oturdular.

Okuluna müdür istedi
Okuluna müdür istedi Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2428 kez okundu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Esenköy Şehit Er Asım İlköğretim Okulu 3. sınıf öğrencileri Yağmur Tornacı, Fatmanur İzlemen, Yasin Çelik ve Ahmet Faruk Hıra sınıf öğretmenleri Hurşit Gölcük ile birlikte Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık’ı ziyaret edip, koltuğuna oturdular.

Kaymakam Ekrem Çalık’ın koltuğuna oturan Esenköy Şehit Er Asım İlköğretim Okulu öğrencisi Yağmur Tornacı okullarının kadrolu müdür ve müdür yardımcısı olmadığını belirterek İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya’yı arayarak bir an önce okul müdür ve müdür yardımcılığı için birilerinin atanmasını söyledi.

Büyüyünce Doktor olmak istediğini belirten Esenköy Şehit Er Asım İlköğretim Okulu 3. sınıf öğrencisi Yağmur Tornacı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çok mutlu olduğunu söyleyerek: “23 Nisan’ı ulu önder Atatürk biz çocuklara armağan etti. Bu günde tüm çocuklar mutlu olmalı ve bu mutluluk büyüklere de geçmeli’ dedi.

Koltuğunu kısa bir süre öğrencilere bırakan Kaymakam Çalık geleceğin çocuklara emanet olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Ulus olarak dünyada eşi, benzeri olmayan bir bayramı gururla kutlamanın sevincini yaşıyoruz. Büyük önder Gazi Mustafa Kemal egemenliğin millete ait kadar önemli bir günü çocuklara armağan ederek, çocuklara verdiği önemi gösteriyor. Onlar bizim, devletimizin geleceği. Türkiye bir o kadar önemli ve ağır mirası sahip. 350 bin Türk dünyası ve 1 buçuk milyon Müslüman dünyasının lideri olan Türkiye bu mirasına sahip çıkacaktır. Atatürk ve onun silah arkadaşlarını böyle bir günde rahmet ve minnetle anıyorum”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu