Advert

Öğrenciler Fethiye’nin asayişini sorguladı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 97. yıldönümü nedeniyle Fethiye Emniyet Müdürü Mehmet Yapalıal’ın koltuğuna İnlice Ahmet Nazıf Zorlu İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Burak Arslan oturdu ve Fethiye’nin asayişi hakkında görevli polislerden telsizle bilgi aldı.

Öğrenciler Fethiye’nin asayişini sorguladı
Öğrenciler Fethiye’nin asayişini sorguladı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2898 kez okundu.

Her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında bir gelenek haline gelen protokol üyelerinin makamlarını bir süreliğine öğrencilere bırakması kapsamında Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yapalıal’ın misafirleri İnlice Ahmet Nazıf Zorlu İlkokulu öğrencileri Ceren Kalkan, Melek Nur Erden ve Burak Arslan oldu.

4. sınıf öğrencisi Burak Arslan, Emniyet Müdürü Mehmet Yapalıal’ın makamına oturarak, elinde telsiz ile tüm birimlerden Fethiye’deki asayiş ile ilgili son durumu öğrenip, o esnada olan bir trafik kazası hakkında bilgi de aldı. Öğrenciler daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü birimlerini tek tek dolaşarak bilgi alırken, Ceren Kalkan isimli öğrenci de mobese kameralarının bulunduğu Kent Güvenlik Merkezine gelerek, ilçenin güvenliği hakkında yetkili polislerden bilgi edindi.

Ziyaret sonrası İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yapalıal, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayıp, mutlu bir gelecek dileğinde bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık