Öğrenciler Fethiye’nin asayişini sorguladı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 97. yıldönümü nedeniyle Fethiye Emniyet Müdürü Mehmet Yapalıal’ın koltuğuna İnlice Ahmet Nazıf Zorlu İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Burak Arslan oturdu ve Fethiye’nin asayişi hakkında görevli polislerden telsizle bilgi aldı.

Öğrenciler Fethiye’nin asayişini sorguladı
Öğrenciler Fethiye’nin asayişini sorguladı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1707 kez okundu.

Her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında bir gelenek haline gelen protokol üyelerinin makamlarını bir süreliğine öğrencilere bırakması kapsamında Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yapalıal’ın misafirleri İnlice Ahmet Nazıf Zorlu İlkokulu öğrencileri Ceren Kalkan, Melek Nur Erden ve Burak Arslan oldu.

4. sınıf öğrencisi Burak Arslan, Emniyet Müdürü Mehmet Yapalıal’ın makamına oturarak, elinde telsiz ile tüm birimlerden Fethiye’deki asayiş ile ilgili son durumu öğrenip, o esnada olan bir trafik kazası hakkında bilgi de aldı. Öğrenciler daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü birimlerini tek tek dolaşarak bilgi alırken, Ceren Kalkan isimli öğrenci de mobese kameralarının bulunduğu Kent Güvenlik Merkezine gelerek, ilçenin güvenliği hakkında yetkili polislerden bilgi edindi.

Ziyaret sonrası İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yapalıal, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayıp, mutlu bir gelecek dileğinde bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu