Motosiklet tutkunları Fethiye’de buluştu

Türk Chopper Fethiye grubunun 2.yıl sancağı teslim alma günü nedeniyle 40 ilden gelen Türk Chopper üyeleri Fethiye’de buluştu.

Motosiklet tutkunları Fethiye’de buluştu
Motosiklet tutkunları Fethiye’de buluştu Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2299 kez okundu.

Beşkaza Meydanı Atatürk Anıtı önünde buluşan motosiklet tutkunları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 97.yıldönümü nedeniyle, saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşımızı söylediler. Türk Chopper üyeleri İzmir Marşı eşliğinde gösteri yapıp daha sonra Fethiye caddelerine çıkıp, tur attılar.

Türk Chopper Fethiye grubunun 2.yıl sancağı teslim alma günü nedeniyle Türkiye’nin değişik illerinden yüzü aşkın motosiklet tutkunu Türk Chopper üyeleri Fethiye’de buluştu. Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekibinin öncülüğünde Fethiye caddelerinde tur atan motosiklet tutkunları Beşkaza Meydanı Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törende bir araya geldi. Motosikletlerini Belediye Kültür Merkezi önünde bırakan motosiklet tutkunları Atatürk Anıtı önüne geçti.

Vatandaşlar motosiklet tutkunlarını ilgiyle izlerken pek çok vatandaş bu anı cep telefonlarıyla görüntülemeye çalıştı.

Türk Chopper Fethiye Grup Başkanı Onur Uslu, “Yıllık faaliyetlerde bulunan Fethiye buluşmasında 2 yıl sancağımızı törenle alacağız. 40 vilayetten gelen il başkanlarımızı ağırlıyoruz. Bu buluşma etkinliğinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Atatürk Anıtı önünde tören gerçekleştirdik” dedi.

Türk Chopper Antalya Grup Başkan Yardımcısı Cengiz Sarıaslan’da, “41 ilde örgütlendik. 800’ün üzerinde üyemiz var. Amacımız varmak için değil, sürmek için yollardayız. Bilinçli sürüş tekniklerini gerçekleştiriyoruz ve buna önem veriyoruz. Çocuk Bayramı’nı Fethiye’de kutladık” dedi.

Türk Chopper Bodrum Kulüp Başkanı Toros Alev’de, “Fethiye’nin geleneksel etkinliğinde bir aradayız. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamanın coşkusunu yaşıyoruz” dedi.

Haber Hülya Kulalı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık