MHP İlçe Başkanı: Birileri kuyumuzu kazıyor

MHP Fethiye İlçe Başkanlığına tekrar seçilen Başkan Cengiz Çay, MHP Fethiye İlçe Yönetim Kurulu ile ilgili Genel Merkeze birilerinin rapor gönderdiğini ifade ederek; “Arkamızdan birileri kuyumuzu kazıyor” dedi.

MHP İlçe Başkanı: Birileri kuyumuzu kazıyor
MHP İlçe Başkanı: Birileri kuyumuzu kazıyor Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2052 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanlığının 12. Olağan Kongresinde tekrar başkan seçilen Cengiz Çay ve yeni yönetim kurulu üyeleri Kayaköy’de bir restoranda düzenlenen tanışma ve kaynaşma yemeğinde bir araya geldiler. Geceye yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Kadın Kolları Başkanı Gülnur Arık ve eşler katıldı.

Tanışma ve kaynaşma amacı ile düzenlenen yemekte MHP İlçe Başkanı Cengiz Çay;  “8 Nisan Cumartesi günü bir kongre yaptık. Kongreler partilerin düğünleri, toyları ve taze kan değişimleridir. Benimle beraber görev aldığınız için hepinize teker teker teşekkür ederim. Ben bundan önce de 4 defa kongre yaşadım. Bundan önce ki kongremde de benimle beraber yürüyen ve sokakta gördüğüm zaman hiçbirini ihmal etmediğim bütün arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Hatta bunların içinde ahrete intikal eden arkadaşlarımızı da rahmetle anıyorum. Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkücü hareket gönüllülük esası üzerine çalışır. İşte burada bizde diyoruz ki gönülleri birleşenler selam sizler, uzaktan dertleşenler selam sizlere diyerek başlıyoruz. Onun için Allah birliğimizi dirliğimizi beraberliğimizi bozmasın birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için diyerek yola çıkmalıyız. Çok güzel bir hadis şerif var, ‘Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir’ diyor. Eğer sizin bir derdiniz var da biz paylaşmıyorsak biz aile olamayız. İnanın sizin toplu iğnenin ucu kadar bir derdiniz dahi bizim için çuvaldızın başı kadar olmalıdır. Çünkü o zaman biz bir aile oluruz” diye konuştu.

MHP Fethiye İlçe Yönetim Kurulu ile ilgili Ankara Genel Merkeze birilerinin rapor gönderdiğini ifade eden Başkan Çay; “Üzülerek paylaşıyorum ki Yönetim Kurulu ile ilgili Ankara’ya rapor göndermişler. Çok özür dilerim ama ziyadesiyle çok üzüldüm. Biz yeni yola Bismillah demişiz ama arkamızdan birileri kuyumuzu kazıyor. Saflarımızı sık tutalım ve aramıza nifak sokmayalım. Ne güzel diyor şair, “bir millete girmeyince düşman giremez. Topluca girdikçe yürekler onu top sindiremez” diyorum” dedi.
Tanışma ve kaynaşma amacı ile düzenlenen yemek programı çayların keyifle yudumlanmasının ardından sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu