Oy’un korunması devletin namusudur

Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, “Huzur içinde bir seçim gerçekleşecektir. Sandıktaki oyun korunması devletin namusudur.” dedi.

Oy’un korunması devletin namusudur
Oy’un korunması devletin namusudur Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1143 kez okundu.

16 Nisan Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi anayasa değişikliği referandumunun Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde olaysız ve şaibesiz şekilde geçmesi için tüm tedbirler alındı.

Fethiye ve Seydikemer’de de yapılacak referandumda halkın güven ve huzur içinde sandığa gitmesi için önlemleri arttıran Fethiye Kaymakamlığı, bir dizi tedbir aldı. Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık başkanlığında yapılan Güvenlik Kurulu toplantısında, devletin güvenlik birimlerinin tüm tedbirleri aldığı öğrenildi. Kaymakam Ekrem Çalık, pazar günü yapılacak referandumun olaysız ve huzur içinde geçmesi için emniyet, jandarma ve sahil güvenlik ekiplerinin tüm tedbirleri aldığını bildirdi. Fethiye’de Pazar günü yapılacak referandumda 290 sandıkta 108 bin 516 seçmen, Seydikemer ilçesinde yapılacak referandumda ise 144 sandıkta 45 bin 631 seçmen oy kullanacak. Ayrıca Seydikemer ilçesi Eşen T Tipi Kapalı Cezaevinde de 324 seçmen oy kullanacak.

Kaymakam Ekrem Çalık, “Huzur içinde bir seçim gerçekleşecektir. Sandıktaki oyun korunması devletin namusudur. Emniyet, jandarma ve sahil güvenlik ekiplerimiz seçimin huzurlu şekilde yapılması için tüm güvenlik tedbirlerini aldılar. İl Seçim Kurulu’na bağlı olarak İlçe Seçim Kurullarımız da seçimin yasalara uygun olarak yapılması için tüm hazırlıklarını tamamladı. Seçim günü hafta sonunda nüfus müdürlüğümüz bu referandum için açık tutulacak. Seçim kurallarına uygun olarak yapılacak” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu