Türk: Biz emek hırsızlığı yapmayız

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden Fethiyespor Başkan Yardımcısı ve basın sözcüsü İsmail Türk, “Biz emek hırsızlığı yapmayız, emeğimizin de hırsızlıkla tabir tutulmasını hiçbir zaman müsaade etmeyiz” dedi.

Türk: Biz emek hırsızlığı yapmayız
Türk: Biz emek hırsızlığı yapmayız Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1466 kez okundu.

Kulüp tesislerinde bir basın toplantısı düzenleyen Fethiyespor Başkan Yardımcısı ve basın sözcüsü İsmail Türk; “Bu sezon ne ağız tadımızla maç izledik ne de güzel sonuçlar alabildik. Bu şehre karşı mahcubiyet yaşıyoruz. Biz yöneticiler olarak yanlışımız bulmada zorlanıyoruz. Takıma, oyunculara karışmıyoruz. Bizim sorumluluğumuz futbolcularımızın emeklerinin karşılığını vermek. Günah çıkarmak istemiyoruz. Vebal ve günahı bizim” dedi.

“BİZ EMEK HIRSIZLIĞI YAPMAYIZ”

Türk; “Son Zonguldak maçına çıktığımızda çok ümitliydik. Zonguldak’ın play-off iddiası olabilirdi ama biz can çekişen, nefes borumuz kesilecek duruma gelmiştik. Biz çok büyük asılma olacağını, hırslanacaklarını sanmıyorduk. Fakat sanki onlar ligden düşeceklermiş gibi biz play off oynayacakmışız gibi bir izlenim verdiler. Tabi bu doğaldır, mücadelelerine saygı duyarız. Zonguldak maçında talihsizce goller yedik. Bizim atmamız gereken golü atamadık. Fakat bu maçı 3-0’dan 4-3’e çeviren yine bu takım oyuncularımız ve taraftarlarımız sayesinde oldu. Zonguldak’ın bize karşı gösterdiği hırsı, inançlı mücadelesi inkar edemeyiz. Ama bizim takımımızın da emeğini kimse inkar edemez. Bizimde Zonguldak’ın da bu azimli mücadelesinin devamını diliyoruz. Biz emek hırsızlığı yapmayız, emeğimizin de hırsızlıkla tabir tutulmasını hiçbir zaman müsaade etmeyiz. Bu takım milli takımla oynasa son 15 dakika da futbol oynasa yener” diye konuştu.

“BİZ İMKANSIZI İMKANSIZ HALA GETİRDİK”

Gazetecilerin, Zonguldak Kömürspor’da Başkan Süleyman Caner’in, “Beni satın alacak para daha basılmadı” sözünü sorusuna Başkan Yardımcısı Türk; “Maçı izleyen bir insanın böyle bir şey konuşması mümkün değil. Biz Zonguldakspor’un bu hırsını diğer maçlara da bakıp göreceğiz. Buraya gelip, azimle hırsla oynayan bir takımı başkanın dediği gibi satın almak kolay değil. Zonguldakspor başkanı hukukçu bir insan. Bunu aklıselim, futboldan anlayan, maçı izleyen insanın böyle bir şey düşünmesi akla ziyan şeyler. Haksızlık etmeyelim. Daha çok bizim futbolcularımızın emeğine haksızlık ederiz. Biz imkansızı imkansız hala getirdik” dedi.

Karşılaşmayı izleyen tüm taraftarlar ile 90 dakika destek veren taraftarlara da teşekkür eden İsmail Türk, Ak Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer ve Onursal Başkan Behçet Saatcı’ya da destekleri için kulüp yönetim kurulu adına teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu