yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

FTSO eğitimleri devam ediyor

FTSO eğitimleri devam ediyor

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasının düzenlediği, Perakende Mağazacılık ve Görsel Düzenleme Eğitimi, pasta ve unlu mamüller imalatı yapan firma çalışanlarının yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

FTSO eğitimleri devam ediyor
FTSO eğitimleri devam ediyor Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1075 kez okundu.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası, bölgemizin iş piyasasının ve kamuoyunun gelişimi için ihtiyaç duyulan eğitimleri düzenlemeye devam ediyor. FTSO ve İzgören Akademi işbirliği ile düzenlenene eğitimler büyük ilgi topluyor.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, 8 Nisan 2017 Cumartesi günü Perakende Mağazacılık ve Görsel Düzenleme Eğitimi gerçekleştirildi. FTSO binasında Likya Salonu’nda yapılan eğitim, alanında uzman isimlerden olan İzgören Akademi Eğitmeni Zeynep Ertürk tarafından verildi. Eğitim, unlu mamüller ve pastacılık sektöründen yoğun katılım olması sebebiyle bu sektöre özel içerikle gerçekleştirildi. Firmaların günümüzde yoğun rekabet ortamında ayakta kalabilmeleri ve müşteriler tarafından vazgeçilmez bir marka olabilmeleri için mağazalarında satışa sürülen ürünlerin kalitesi kadar mağazanın tüm fiziksel koşullarıyla da müşterilerin 5 duyusuna hitap edecek şekilde tasarlanmasının önemini vurgulayan Zeynep Ertürk, görsel düzenleme konusunda katılımcılara örnekler vererek kendi iş deneyimlerini de katılımcılarla paylaştı.

Eğitimde Mağaza düzeninin yanı sıra farklı müşteri tipleri ile diyalog kurma ve zor müşteri tipleri ile kriz yönetimi konularına da değinildi. Bu konuda uygulama çalışmaları yapılarak yanlışlar ve doğrular ele alındı.

FTSO Eğitimleri İlk Yardım Eğitimi ile Devam Edecek

 Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 20-21 Nisan tarihlerinde Sağlık Bakanlığı Sertifikalı “İlkyardımcı Eğitimi” düzenlenecektir. Sağlık Bakanlığı 29/07/2015 tarih ve 29429 sayılı İlk Yardım Yönetmeliği uyarınca İş sağlığı ve güvenliği kapsamında; işyerlerinde ilkyardımcı bulundurma zorunluğu bulunmakta olup katılmak isteyen kişiler, FTSO Eğitim Birimi ile irtibata geçerek kayıt yaptırabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu