Polis Teşkilatının 172. Yıl Dönümü Kutlandı

10 Nisan Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş Yıl Dönümü Beşkaza Meydanı’nda düzenlenen törenle kutlandı.

Polis Teşkilatının 172. Yıl Dönümü Kutlandı
Polis Teşkilatının 172. Yıl Dönümü Kutlandı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1156 kez okundu.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Fethiye’de de gururla kutlanan 10 Nisan Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş Yıl Dönümü  saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yapalıal tarafından Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla başladı. Sunumun ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Fethiye Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Sefa Burak Kaya Aydın yaptı.

Polis memuru Sefa Burak Kaya Aydın, Atatürk İlke ve İnkılaplarının ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatı olan Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş yıldönümünü büyük bir gurur ve mutlulukla kutladıklarını ifade etti.

Türk emniyet teşkilatının olayların önlenmesinde ve suçların aydınlatılmasında kendilerine yardımcı olacak bütün teknolojik imkanları kullanarak, bayrağı bir adım öteye taşımayı birincil amaç edindiğini belirten Aydın; “Emniyet teşkilatı, toplumda huzuru ve güveni sağlama, vatandaşın can ve mal güvenliğini koruma, kanunun hakimiyetini ve devlet otoritesini sağlama gibi çok önemli ve hayati görevleri üstlenmiştir. Türk Polisi, Atatürk ilke inkılaplarına bağlı, insan haklarına saygılı, demokratik, laik ve sosyal hukuk devletinin önemli bir kurumu olmanın gurur ve bilinci içerisinde, görevini en iyi şekilde yerine getirmeye devam edecektir” diye konuştu.

Törene Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Veli San, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yapalıal ve çok sayıda emniyet mensubu katıldı.

Haber Hülya Kulalı

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu