Tünelde çalışmalar çok hızlı ilerliyor

İstanbul, Eskişehir, Antalya, Mersin, Bakü-Tiflis-Kars Demir Yolu, gibi ülke genelinde bir çok büyük projeyi sürdüren Bayburt Grup tarafından yapılmakta olan Karabel Tüneli’nde çalışmalar hızla devam ediyor.

Tünelde çalışmalar çok hızlı ilerliyor
Tünelde çalışmalar çok hızlı ilerliyor Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2983 kez okundu.

Fethiye ve Seydikemer’in Antalya, Burdur, Denizli, Afyon, Ankara ve İstanbul gibi merkezlere bağlayan en önemli karayolu olan Yayla Yolu üzerinde açılacak Karabel Tüneli’nde çalışmalar hızlandı.

Fethiye, Seydikemer – Söğüt karayolunun en zor kısmı tünelle geçilecek. 3343 metre ve 3380 metre İki tane tüpten oluşacak. 2018’in Aralık ayı gibi en geç 2019’un başında  bitirilmesi planlanıyor.

Karayolları tarafından yapılan ve ücretsiz olacak Karabel Tüneli açılınca özellikle kış aylarında ulaşımda büyük bir kolaylık sağlanacak.

Havanın karlı ve sisli olduğu günlerde Karabel Geçidi’nde trafik akışında büyük sıkıntılar yaşanmaktaydı. Tünelin açılmasıyla önemli miktarda da zaman ve yakıt tasarrufu sağlanacak.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu