Seydikemer Müftülüğü’ne Zekeriya Bülbül atandı

Seydikemer Müftüsü Ali Can’ın Mersin İl Müftü yardımcılığına atanmasının ardından boş kalan İlçe Müftülüğü’ne Zekeriya Bülbül atandı. Almanya’da da çeşitli görevlerde bulunan Müftü Zekeriya Bülbül bir süre FETÖ/PDY soruşturması kapsamında açığa alınmıştı.

Seydikemer Müftülüğü’ne Zekeriya Bülbül atandı
Seydikemer Müftülüğü’ne Zekeriya Bülbül atandı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1433 kez okundu.

Zekeriya Bülbül, Ağustos 2016’da FETÖ’nün darbe girişimine ilişkin yürütülün soruşturma kapsamında, Çeşme İlçe Müftülüğü görevindeyken, din hizmetlerinin toplumsal hassasiyeti dikkate alınarak haklarında inceleme ve soruşturma yapılmak üzere görevinden alındı. Hakkında yapılan incelemenin ardından Bülbül, Ekim 2016’da İzmir İl Müftü Yardımcılığı görevine getirildi.

Bir süredir boş olan Seydikemer Müftülüğü’ne atanan Zekeriya Bülbül’ün önümüzdeki günlerde görevine başlayacağı öğrenildi.

 

 

Zekeriya Bülbül kimdir?

25 Mart 1974 Ordu Merkez Işıklı Köyü doğan, ilkokulu Samsun Terme İlçesi Kozluk Köyü İlkokulu’nda okuyan Zekeriya Bülbül, 1991 Terme İmam-Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra 1993 yılında başladığı Samsun 19 Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden 1998 yılında mezun oldu. Kısa bir süre Şırnak İli Silopi İlçe Vaizi olarak görev yaptı.

2001 yılında Arpaçay İlçesi’ne İlçe Müftüsü olarak atandı. 2005 yılına kadar burada göreve devam eden Bülbül, 15 Temmuz 2005 yılından itibaren 4 yıl Almanya’nın Göttingen Şehri’nde görev yaptı. Bir yıl süreyle Ordu İl Vaizliği yaptıktan sonra, 2 Kasım 2010 tarihinden itibaren T.C. Köln Başkonsolosluğu Din Hizmetleri Ataşesi olarak atandı. 18 Şubat 2013 itibaren de aynı görevini T.C. Hamburg Başkonsolosluğu Din Hizmetleri Ataşesi olarak 2 Kasım 2014 tarihine kadar sürdürdü. 17 Kasım 2014 tarihinde Çeşme İlçe Müftüsü olarak atandı.  Müftü Bülbül Ekim 2016’dan beri İzmir İl Müftü Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı. Evli ve üç çocuk babası.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu