Advert

Beşiktaş taraftarlarından örnek davranış

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği başkanlığınca yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahibi okullara, öğrencilere ve spor kulüplerine, malzeme yardımı devam ediyor.

Beşiktaş taraftarlarından örnek davranış
Beşiktaş taraftarlarından örnek davranış Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 3372 kez okundu.

Fethiye’de kurulduğu günden bu yana Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği başkanlığınca yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahibi okullara, malzeme yardımı devam ediyor. Proje kapsamında Antalya’nın Kaş İlçesine bağlı Kalkan Sarıbelen İlköğretim Okulu’na ve öğrencilerine ayakkabı, eşofman ve spor malzeme yardımı yapıldı.

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları ve yönetim kurulu üyeleri Zafer Aykaç, Yalçın Coşkun, Mustafa Çevlik, Nevzat Olpak, Yalçın Öztoklu, Onur Belci, Candan Uçar ve Adem Kırçıl tarafından okul yöneticilerine ve öğrencilerine yardımlar ulaştırılırken, Kalkan’da ikamet eden ve Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği üyesi de olan Yusuf Haluk Üner, Ahmet Şaşıoğlu ve Serdal Ünal dernek üyesi arkadaşlarına teşekkür ettiler.

TÜM ÇOCUKLAR SPOR YAPABİLSİN

Spor malzemelerinin  çocukları spora yaklaştırdığını ifade eden Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği   Başkanı Özkan Torunoğulları,  “Projeyle spor yapmak isteyen fakat imkanı olmayan çocuklarımıza destek veriyoruz. Amacımız Fethiye ve Seydikemer ve çevre İlçelerimizdeki tüm ilköğretim çağındaki çocuklara spor yaptırmaktır. Spor yapan bir çocuktan şiddet, vandallık, kötü alışkanlık bekleyemezsiniz. Spor yolu ile bir amaca yönlendirilen çocuklarımızın milli ve manevi duyguları geliştiği gibi, büyüklerine karşı saygılı, küçüklerine karşıda sevgi dolu örnek insanlar olduklarını görüyoruz. Ülke genelinde yüzlerce yeni spor salonları, stadyumlar, yüzme havuzları yapılıyor, tek eksik spor malzeme desteğidir. Burada Yerel Yönetimlere çok büyük görev düşüyor, yapılacak şey çocuklarımıza sor malzemesi yardımı yapılmasıdır. Ayrıca okulların yanına spor salonları, rekreasyon alanları inşa edilerek, okul bahçeleri spor alanlarına dönüştürülebilir. Kalkan ilçemiz ile bağlantımız ise derneğimize buradan da üyelerimiz var. Fethiye ve Seydikemer bizim için nasıl ise Kalkan da aynıdır. Buradaki üyelerimizle istişarelerimiz sonrası bu okulumuza yardım ulaştırmayı öngördük. Bu tür çalışmalarımız devam edecek. Bizde bu bilinçle Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği olarak üzerimize düşen görevi yapmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık