Beşiktaş taraftarlarından örnek davranış

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği başkanlığınca yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahibi okullara, öğrencilere ve spor kulüplerine, malzeme yardımı devam ediyor.

Beşiktaş taraftarlarından örnek davranış
Beşiktaş taraftarlarından örnek davranış Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2279 kez okundu.

Fethiye’de kurulduğu günden bu yana Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği başkanlığınca yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahibi okullara, malzeme yardımı devam ediyor. Proje kapsamında Antalya’nın Kaş İlçesine bağlı Kalkan Sarıbelen İlköğretim Okulu’na ve öğrencilerine ayakkabı, eşofman ve spor malzeme yardımı yapıldı.

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları ve yönetim kurulu üyeleri Zafer Aykaç, Yalçın Coşkun, Mustafa Çevlik, Nevzat Olpak, Yalçın Öztoklu, Onur Belci, Candan Uçar ve Adem Kırçıl tarafından okul yöneticilerine ve öğrencilerine yardımlar ulaştırılırken, Kalkan’da ikamet eden ve Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği üyesi de olan Yusuf Haluk Üner, Ahmet Şaşıoğlu ve Serdal Ünal dernek üyesi arkadaşlarına teşekkür ettiler.

TÜM ÇOCUKLAR SPOR YAPABİLSİN

Spor malzemelerinin  çocukları spora yaklaştırdığını ifade eden Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği   Başkanı Özkan Torunoğulları,  “Projeyle spor yapmak isteyen fakat imkanı olmayan çocuklarımıza destek veriyoruz. Amacımız Fethiye ve Seydikemer ve çevre İlçelerimizdeki tüm ilköğretim çağındaki çocuklara spor yaptırmaktır. Spor yapan bir çocuktan şiddet, vandallık, kötü alışkanlık bekleyemezsiniz. Spor yolu ile bir amaca yönlendirilen çocuklarımızın milli ve manevi duyguları geliştiği gibi, büyüklerine karşı saygılı, küçüklerine karşıda sevgi dolu örnek insanlar olduklarını görüyoruz. Ülke genelinde yüzlerce yeni spor salonları, stadyumlar, yüzme havuzları yapılıyor, tek eksik spor malzeme desteğidir. Burada Yerel Yönetimlere çok büyük görev düşüyor, yapılacak şey çocuklarımıza sor malzemesi yardımı yapılmasıdır. Ayrıca okulların yanına spor salonları, rekreasyon alanları inşa edilerek, okul bahçeleri spor alanlarına dönüştürülebilir. Kalkan ilçemiz ile bağlantımız ise derneğimize buradan da üyelerimiz var. Fethiye ve Seydikemer bizim için nasıl ise Kalkan da aynıdır. Buradaki üyelerimizle istişarelerimiz sonrası bu okulumuza yardım ulaştırmayı öngördük. Bu tür çalışmalarımız devam edecek. Bizde bu bilinçle Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği olarak üzerimize düşen görevi yapmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu