AK Parti ve MHP ‘Evet’te buluştu

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan partilileri ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fethiye İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

AK Parti ve MHP ‘Evet’te buluştu
AK Parti ve MHP ‘Evet’te buluştu Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1692 kez okundu.

MHP İlçe Başkanı Cengiz Çay ve MHP’lilerle bir araya gelen AK Parti heyeti referandum öncesinde görüş alışverişinde bulundu. Birbirlerini çiçekle karşılayan iki ilçe başkanı, 16 Nisan’da yapılacak referandum ve referanduma yönelik gerçekleştirilecek çalışmalar değerlendirildi.

AK Partililerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Fethiye İlçe Başkanı Cengiz Çay; “MHP Genel merkezimizin almış olduğu bu kararı teşkilatımız olarak destekliyoruz. Teşkilat yapımıza delegelerimize üyelerimize bu konuda gayret göstermesi konusunda da olanca ihtimamı gösteriyoruz.  Bu vesileyle oluşturulacak olan anayasanın Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne milletimize hayırlı olmasını canı gönülden diliyoruz. MHP olarak sloganımız “Devlet İçin Evet Millet İçin Evet, Cumhuriyet İçin Evet, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Geleceği İçin Evet” diyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu