Öğrencilere deprem eğitimi verildi

Seydikemer Belediyesi tarafından Seydikemer Anadolu Lisesi öğrencilerine deprem haftası nedeniyle eğitim verildi.

Öğrencilere deprem eğitimi verildi
Öğrencilere deprem eğitimi verildi Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1012 kez okundu.

Seydikemer Belediyesi Jeoloji Mühendisi ve İş güvenliği uzmanı Hayri Sert tarafından 1-7 Mart Deprem Haftası nedeniyle deprem öncesinde, deprem sırasında ve deprem sonrasında yapılması gerekenler konusunda Seydikemer Anadolu Lisesi öğrencilerine eğitim verildi. Eğitimin düzenli olarak her yıl yapılacağı öğrenilirken, öğrencilerle birlikte vatandaşların da deprem konusunda bilgilendirilerek olası bir depremde zararın en asgariye indirilmesi hedefleniyor.

Seydikemer Anadolu Lisesinde 10. Ve 11. Sınıf öğrencilerine Seydikemer Belediyesi Jeoloji Mühendisi ve İş güvenliği uzmanı Hayri Sert tarafından verilen eğitimde öğrenciler dikkatli bir şekilde anlatılanları dinlediler. Resim ve yaşanılan örnekleri göstererek eğitim veren Seydikemer Belediyesi Jeoloji Mühendisi ve İş güvenliği uzmanı Hayri Sert,  Deprem konusunda Seydikemer de tüm okullarda öğrencilere eğitim verecek ve Deprem öncesinde, deprem sırasında ve deprem sonrasında yapılması gerekenler konusunda öğrenci ve vatandaşları bilgilendirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu