Fethiyeli Kartallar yeni yönetimini belirledi

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları, yapılan ve tek liste ile gidilen 2. Olağan Kongrede yen,den başkan seçildi.

Fethiyeli Kartallar yeni yönetimini belirledi
Fethiyeli Kartallar yeni yönetimini belirledi Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1337 kez okundu.

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği yeni yönetimini şekillendirdi. Orka Otel'de gerçekleştirilen kongre sonrasında Özkan Torunoğulları yeniden başkan seçilirken, yeni yönetiminde ciddi değişiklikler yaptığı gözlendi. 

Buna göre Başkanlığa Özkan Torunoğulları getirilirken, Başkan Yardımcılığına Serhat Yılmaz, Saymanlığa Zafer Aykaç ve Genel Sekreterliğe de Yalçın Coşkun getirildi.

Yönetim Kurulu Üyeliklerine de Adem Kırçıl, Candan Uçar, Fatih Güler, Fatih Tufan, Ferhat Kanar, Gökhan Evran, Mahmut Çoruh, Miraç Efe Doğan, Mustafa Cevlik, Mustafa Uçar, Mutlu Camız, Necati Kaya, Nevzat Olpak, Ogün Torunoğulları,  Yalçın Coşkun, Yalçın Öztoklu ve Yusuf Üner seçildi.

Özkan Torunoğulları ‘Geçmiş dönem de görev alıp bu dönem yönetimde olamayan yönetim kurulu üyelerime teşekkür eder, yönetime yeni giren yönetim kurulu üyelerime de başarılar dilerim. Ayrıca bugün katılımda bulunan bizi yanlız bırakmayan dernek üyelerimize de ayrıca teşekkür ederim. Camiamız ve Fethiye’miz için hayırlısı olmasını temenni ederim. Her geçen gün daha da büyüyen #FethiyeBeşiktaşTaraftarlarDerneği ailesini takip etmeye devam edin’ dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu