Advert

Fethiyeli Kartallar yeni yönetimini belirledi

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları, yapılan ve tek liste ile gidilen 2. Olağan Kongrede yen,den başkan seçildi.

Fethiyeli Kartallar yeni yönetimini belirledi
Fethiyeli Kartallar yeni yönetimini belirledi Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2302 kez okundu.

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği yeni yönetimini şekillendirdi. Orka Otel'de gerçekleştirilen kongre sonrasında Özkan Torunoğulları yeniden başkan seçilirken, yeni yönetiminde ciddi değişiklikler yaptığı gözlendi. 

Buna göre Başkanlığa Özkan Torunoğulları getirilirken, Başkan Yardımcılığına Serhat Yılmaz, Saymanlığa Zafer Aykaç ve Genel Sekreterliğe de Yalçın Coşkun getirildi.

Yönetim Kurulu Üyeliklerine de Adem Kırçıl, Candan Uçar, Fatih Güler, Fatih Tufan, Ferhat Kanar, Gökhan Evran, Mahmut Çoruh, Miraç Efe Doğan, Mustafa Cevlik, Mustafa Uçar, Mutlu Camız, Necati Kaya, Nevzat Olpak, Ogün Torunoğulları,  Yalçın Coşkun, Yalçın Öztoklu ve Yusuf Üner seçildi.

Özkan Torunoğulları ‘Geçmiş dönem de görev alıp bu dönem yönetimde olamayan yönetim kurulu üyelerime teşekkür eder, yönetime yeni giren yönetim kurulu üyelerime de başarılar dilerim. Ayrıca bugün katılımda bulunan bizi yanlız bırakmayan dernek üyelerimize de ayrıca teşekkür ederim. Camiamız ve Fethiye’miz için hayırlısı olmasını temenni ederim. Her geçen gün daha da büyüyen #FethiyeBeşiktaşTaraftarlarDerneği ailesini takip etmeye devam edin’ dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık