Advert

Bahtiyar Bahtıkara 24 Mart'ta Sinemalarda

Muğla'nın Seydikemer İlçesinde geçtiğimiz aylarda çekimi yapılan, Başrol de Kadir Çöpdemir ve Yeşim Salkım'ın oynadığı Bahtiyar Bahtıkara filmi 24 Mart'ta Sinemalarda gösterime girecek

Bahtiyar Bahtıkara 24 Mart'ta Sinemalarda
Bahtiyar Bahtıkara 24 Mart'ta Sinemalarda
Bu içerik 3877 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Türkiye'nin sevdiği iki sima; Kadir Çöpdemir ile Yeşim Salkım yepyeni bir komedi filmi için kamera karşısına geçti ve ortaya “Bahtiyar bahtıkara” adlı film ortaya çıktı!

Bahtiyar Bahtıkara, annesi yüzünden 36 kez 'evlenememiş' bir garip medyumdur. Fakat Bahtiyar Hoca, kaderine ve annesine karşı gelip, yeğenlerinin açtığı türlü sorunlara da rağmen, köye yeni taşınan, daha önce başından 2 başarısız evlilik geçen Dul Pakize ile evlenmeyi kafaya koyacaktır.

Yapımcılığını RNK Film adına İhsan Karademir ile Mehmet Yıldırım'ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Metin Zakoğlu, Nedim Saban, Ferdi Sancar, Duygu Çelebi, Gülnihal Demir, Mustafa Şen, Yaşar Uzer ve Yasemin Tunca da yer alıyor. Yönetmenliğini Ergin Yılmazer'in yaptığı filmin senaryosunda ise İbrahim Bakırhan, Engin Yılmazer ve Kadir Maraşlı imzası var. 

Filmin çekimleri, Muğla'nın Seydikemer ilçesi Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün desteği ile Seydikemer'in tanıtımı ve turizme destek olmak amacıyla bölgeye bağlı turistik yerler olan Seydikemer, Saklıkent, Ören ve Seki’de yapıldı.

Merakla beklenen komedi filminin vizyon tarihi 24 mart

Bahtiyar Bahtıkara Bahtiyar Bahtıkara vizyon Türk Filmi Bahtiyar Bahtıkara sinemalarda Komedi film Yeni Türk Filmi Youtube komedi film youtube bahtiyar bahtıkara bahtiyar bahtıkara yeni fragman Kadir Çöpdemir Yeşim Salkım tür
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık