Özyer, Ak Parti isminden rahatsız mı?

Ak Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer tarafından “hasan.ozyer@tbmm.gov.tr” adresinden gönderilen “Özyer: Portekizli turistleri ülkemize, özellikle de Muğlamıza bekliyoruz” başlıklı haberin içerisinde “AK Parti”’nin adının geçmemesi dikkat çekti.

Özyer, Ak Parti isminden rahatsız mı?
Özyer, Ak Parti isminden rahatsız mı? Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 3998 kez okundu.

“Basın Duyurusu” olarak gönderilen açıklama aynen şöyle: “Muğla Milletvekili ve AKDENİZ-PA Türk Grubu Başkanı Hasan Özyer, Portekiz’in Türkiye Büyükelçisi Paula Leal da Silva’yı TBMM’ndeki makamında kabul etti.

Portekiz’de yapılan AKDENİZ-PA 11. Genel Kurulu sonrası, Özyer’i ziyaret eden Portekiz Büyükelçisi ile ikili ilişkiler, Türkiye’nin Avrupa Birliği süreci, Suriye, mülteciler, terör ve turizm konuları ele alındı.

Portekizli dostlarımızın Muğla’yı  tercih etmelerini bekliyoruz

Görüşmede, Portekizli turist sayısında nispi bir düşüş yaşandığını, tarihi, kültürü, denizi, güneşi ve kumsalı ile bir turizm cenneti olan Muğla’ya ve ülkemize daha çok Portekizli turistin gelmesini beklediklerini ifade eden Özyer;  “Portekiz Başbakanı Sayın Antonio Costa ile  de bu konuyu ele aldık. Portekiz vatandaşlarına ülkemize kimlik kartları ile giriş imkanı tanıdık. Beklentimiz Portekizli dostlarımızın ülkemizi tercih etmeleridir” şeklinde konuştu. Büyükelçi Silva da bu konuda destek olacaklarını belirtti.

FETÖ, PKK ve DAEŞ  küresel terör örgütleridir

FETÖ, DAEŞ ve PKK terör örgütlerinin sadece Türkiye’yi değil bütün dünyayı tehdit ettiğini belirten Özyer, “Başta FETÖ olmak üzere tüm terör örgütleri ile mücadelede uluslararası dayanışmaya ihtiyaç vardır. Bu terör örgütlerinin; parasal, lojistik ve psikolojik kaynaklarının yok edilmesi gerekir. Benim teröristim iyidir, senin teröristin kötüdür düşüncesinden uzaklaşılmalı, hep birlikte terörün her türlüsünü lanetlemeli ve üzerlerine kararlılıkla gitmeliyiz” dedi

AB üyelik süreci önceliklerimizdendir

Türkiye’nin, Avrupa Birliği üyelik sürecine büyük önem verdiğini ve nihai hedefimizin AB üyeliği olduğunu belirten Özyer; “Üyelik süreci önceliklerimizdendir ve üyelik için reformları yerine getirmekteyiz. Ancak,  AB ülkelerinin de kendi kriterlerine uymasını ve çifte standart uygulamamasını bekliyoruz” dedi.

Özyer,  Suriye’de yaşanan olaylara da değinerek;  “Ülkemiz misafir ettiğimiz 3.5 milyon Suriyeliye,  25 Milyar Dolar yardım yapmıştır.  Uluslararası camia ise sadece 512 milyon ABD doları yardımda bulunmuştur. Göç ve mülteci krizinin çözülmesi için uluslararası işbirliğinin artırılması şarttır” şeklinde konuştu.

Göç konusundaki işbirliğimiz ile Ege’de düzensiz göçü kontrol altına aldığımızı ifade eden Özyer; Ege’de Yunan adalarına günlük ortalama geçiş sayısı yedi bin civarındayken, çabalarımız sonucu bu sayı bugün göz ardı edilebilir bir seviyeye inmiştir” dedi.

 

Vatandaşlarımıza vize serbestisinin uygulanmasını bekliyoruz

AB ile yapılan ve Ülkemizin kararlılıkla uyguladığı anlaşmaya, AB’nin de sadık kalmasını isteyen Özyer; biz nasıl sözümüzü tuttuysak; AB den de aynı yaklaşımı bekliyoruz ve Türk vatandaşlarının vizesiz seyahatleri için AB’nin taahhütlerini yerine getirmesini bekliyoruz” şeklinde konuştu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu