Hera ve Çaki destekli denetim

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağılı Polis ekipleri, okullar bölgesinde ‘huzur denetimi’ yaptı. Uygulamada Hera isimli narkotik köpeği ve Çaki isimli asayiş köpekleri de yer aldı.

Hera ve Çaki destekli denetim
Hera ve Çaki destekli denetim Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 3058 kez okundu.
Advert

2016-2017 eğitim öğretim ikinci döneminin başlamasının ardından Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş, Narkotik, Trafik ve Çevik Kuvvet polislerinin bulunduğu ekipler, Gazi İlkokulu-Ortaokulu, Atatürk İlkokulu-Ortaokulu, Şefika Pekin Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin olduğu bölgede ‘huzur denetimi’ yaptı. Uygulamada 48 polis memurunun yanı sıra Hera isimli narkotik köpeği ve Çaki isimli asayiş köpekleri de yer aldı.

Yapılan uygulamada okul önlerinde bekleyen şahısların genel bilgi taramaları (GBT) sorgulamaları yapıldı. Uygulama kapsamında bölgede geniş güvenlik önlemleri alındı. Asayiş, Narkotik, Trafik ve Çevik Kuvvet polislerince yapılan uygulamada polisler okul etrafından geçen araçları durdurarak arama yaptı. Emniyet güçleri uygulamanın Fethiye’nin tüm okul bölgelerinde sık sık yapılacağını da bildirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)