SGK Seydikemer'de Hizmete Girdi

Seydikemer'in İlçe Olmasıyla Beraber Kamu Kurum ve Kuruluşlar Bir Bir Açılmaya Devam Ediyor.

SGK Seydikemer'de Hizmete Girdi
SGK Seydikemer'de Hizmete Girdi
Bu içerik 1426 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Seydikemer'de Sosyal Güvenlik Kurumu binası da Yayla Yolu üzerinde hizmete girdi. Kurumun ilk gün ziyaretçileri ise Ak Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ecz. Salih Gümüş ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’dü.

SGK hizmet binasını gezerek, Kurum çalışanları ile sohbet eden Başkan Otgöz ve Başkan Gümüş  daha sonra kurum Müdürü Mikail Çatak’a hayırlı olsun dileklerinde bulundular. 

Verdikleri sözleri bir bir yerine getirdiklerini söyleyen Ak Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ecz. Salih Gümüş, İlçe Başkanı olduğumuzda bir söz vermiştik. O zaman seçimlerden dolayı bakanımız değişti ve prosedürler biraz uzadı. Ama sonunda sözümüzü tuttuk ve SGK hizmet binamız hizmete açıldı diyen Başkan Gümüş, milletvekili Hasan Özyer, milletvekili Nihat Öztürk, Belediye Başkanımız Yakup Otgöz'e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum dedi.Gümüş Sosyal Güvenlik Kurumunun, Seydikemer'e hayırlı uğurlu olsun diyerek. İnşallah daha güzel Seydikemer için Belediye Başkanımızla beraber çalışmaya devam edeceğiz, dedi.

Seydikemer daha güzel hizmetler hak ediyor diyen Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ise konuşmasında : Seydikemer yeni bir ilçe, yeni kurulan ilçelerinde Sorunları ve problemlerinin de olan bir yer olduğu değinerek. Bu sorunların birlik beraberlik içerisinde zamanla aşılacağını söyledi. Başkan Otgöz, Seydikemer'in yüz ölçümde 1.inci büyük ilçesi, Nüfusta ise 6.ıncı büyük ilçesi olduğunu belirterek, Seydikemer her türlü hizmeti hak ediyor dedi.

Hizmet İçin burada  olduklarını söyleyen SGK Müdürü Mikayil Çatak, Türkiye’nin en büyük kurumlarından bir tanesi olan Sosyal Güvenlik Kurumunun burada bir şubesinin açılmasına vesile olan başkanlarıma, milletvekillerimize, sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum diyerek.İnsanlarımız artık  bundan sonra Fethiye’ye gitmeyecek elimizden geldiğince burada işlemlerimizi, yapacağız dedi. SGK müdürü Çatak, Şuan bütün personelimiz dahil 14 kişi olarak hizmete başladıklarını ve bugünden itibaren resmi olarak işlemlere başladıklarını söyleyerek, Daha da gelişerek kendimizi yenileyerek işlemlerimize devam edeceğiz dedi.

HABER : Mustafa KÜÇÜKAYDIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu