Sarıhan: Hangi spor dalına hizmet edecek?

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan; “Fethiye’nin şehir içi trafiği oldukça yükü ağır ve zor nefes almakta. Biz bunun rahatlatılmasını düşünüp arayışlara geçerken burada yoğunluğu arttırıcı çalışmaların ve yatırımların yapılması biraz düşündürücü.

Sarıhan: Hangi spor dalına hizmet edecek?
Sarıhan: Hangi spor dalına hizmet edecek? Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1076 kez okundu.

Fethiye Belediyesi Şubat ayı olağan belediye meclis toplantısında komisyona havale edilen Bahriye Üçok Parkı’na yapılması planlanan kapalı spor salonu ile ilgili Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan’ın da görüşünü aldık.

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan, Ak Partili meclis üyeleriyle grup toplantısında belediye meclisinin gündeminde yer alan maddeyi değerlendirdiklerini belirterek;  “Yalnız komisyonda görüşülüp buraya neyin yapılacağı değerlendirilmesi gerekiyor. Örneğin Fethiye’de yüzme havuzu ihtiyacı vardır. Bu şehir içi trafiği göz önüne alınır. Gençlerimiz, çocuklarımızın, yetişkinlerimizin, yaşlılarımızın yaz kış bu sporu yapması için ulaşımı uygun, otopark sorunu olmayan bir yer neresidir bunlar değerlendirilir. Olgun bir şekilde buraya ne yapılması gerektiği ortaya konduktan sonra biz grup kararımızı arkadaşlarımızla birlikte tekrar ortaya koyar neticelendiririz” dedi.

Sarıhan; “Arkadaşlarımızın ve bizim düşüncemiz bu parkın etrafında otopark sorunu oluşması, burada bir yoğunluk oluşması. Zaten Fethiye’nin şehir içi trafiği oldukça yükü ağır ve zor nefes almakta. Şimdi biz bunun rahatlatılmasını düşünüp arayışlara geçerken burada yoğunluğu arttırıcı çalışmaların ve yatırımların yapılması biraz düşündürücü. Hangi spor dalının yapılacağı ve buranın hangi amaca hizmet edeceğinin adı konulursa işimiz daha çok kolaylaşır.” Dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu