Advert

Seydikemer de Tüm Yollar Bir Bir Yapılıyor

Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler hava şartlarına bağlı olarak mahallelerde ki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorlar.

Seydikemer de Tüm Yollar Bir Bir Yapılıyor
Seydikemer de Tüm Yollar Bir Bir Yapılıyor
Bu içerik 2518 kez okundu.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün talimatları doğrultusunda Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yayla bölgesinde bulunan mahallelerde karla mücadele ederek vatandaşların yollarını açarken diğer mahallelerde de toprak olan yolları çakıllayarak vatandaşları çamurdan kurtarıyor.

 

 Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler mahalle sakinlerinden ve muhtarlardan gelen talepler doğrultusunda toprak olan ve kış şartlarından dolayı çamurlaşan yolları aciliyet sırasına ve hava şartlarına göre çakıllayarak vatandaşları çamurlu yollardan kurtarmaya da devam ediyor. Kış şartlarına bağlı olarak mahalleler de yazın dökülmesi planlanan asfalt yolların alt yapı çalışmalarını aralıksız sürdüren Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin çalıştıkları Kayadibi,Eşen ve Gölbent mahallelerinde vatandaşlar yapılan çalışmalardan dolayı Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e ve Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplere teşekkür ediyorlar.

Kayadibi Mahallesinde çalışmalarını devam ettiren Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ara yolları çakıllamaya devam ediyorlar. Kayadibi mahallesinde yaz aylarında parke ve asfalt çalışması olacağını belirten Kayadibi Mahalle Muhtarı Yusuf Özbek, Başkanımız Yakup Otgöz, Başkan Yardımcılarımız Mustafa Karakuş ve Ramazan Kaynak, Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplere çalışmalarından ve mahallemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim,dedi.

seydikemer seydikemer belediyesi Muğla
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık