FTSO üyelerine indirimli yabancı dil kursları

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan anlaşmayla FTSO üyeleri yabancı dil kurslarından indirimli olarak faydalanacak.

FTSO üyelerine indirimli yabancı dil kursları
FTSO üyelerine indirimli yabancı dil kursları Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 887 kez okundu.

Amerikan Kültür Derneği, TEOL Yabancı Dil Okulları ve İngiliz Kültür Derneği iş birliği ile düzenlenecek olan indirimli İngilizce ve Rusça yabancı dil kursu kayıtları 19 Ocak 2017 tarihinde karşılıklı atılan imza töreni ile başladı.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasında yapılan protokole FTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Günay Özütok, TEOL Dil Okulları Fethiye Şubesi Kurucu Müdürü Cihan Yeşiltepe, Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Kurucu Müdürü Selçuk Çapar, İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları Kurucu Müdürü Ahmet Mican katıldı.

FTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Günay Özütok, protokol imza töreninda yaptığı konuşmada FTSO üyelerinin ihtiyaçları olan dil kurslarını indirimli indirimli almaları için çalıştıklarını belirterek “Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası olarak, her alanda üyelerimize destek olmak için çaba sarf ediyoruz. Bölgemizde en önemli sektörlerden birisi de turizmdir. Bu anlamda tüm işletme çalışanlarının yabancı dil öğrenmesine ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz. Üyelerimizin yabancı dil kurslarından indirimli olarak faydalanması için protokol imzaladığımız her 3 dil okulu yöneticilerine de işbirliği için teşekkür ediyorum. Biz bu ilişkiyi geliştirerek büyütmek istiyoruz. Bu yıl üç kuruluşla protokol imzaladık. İnşallah üyelerimiz faydalanır ve ilçemize bir değer katar.” dedi.

TEOL Dil Okulları Kurucu Müdür Cihan Yeşiltepe de şu ifadelere yer verdi: “TEOL dil okulları olarak Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol yapmaktan çok mutluyuz. Fethiye turizmle yaşayan bir şehir. Hem çalışanların hem işverenin yabancı dile çok ihtiyacı var. Biz de bu anlamada bütün öğrencilerimize en iyi eğitimi verme garantisi sunuyoruz. Ticaret odamıza da eğitimi desteklediği için teşekkür ediyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu