Kanal F’yi Aydın Denge Gazetesi satın aldı

Muğla Fethiye’de Özyer Grup bünyesinde bulunan ve yaklaşık 1,5 yıldır uydudan yayın yapan Kanal F televizyonu, Aydın medyasının önemli aktörlerinden biri olan Denge Gazetesi tarafından satın alındı.

Kanal F’yi Aydın Denge Gazetesi satın aldı
Kanal F’yi Aydın Denge Gazetesi satın aldı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1687 kez okundu.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Denge Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emin Aydın, önceki gün Özyer Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Kanal F’nin sahibi Hasan Özyer’le yaptıkları görüşmenin olumlu yönde sonlandırıldığını ve devir sürecinin başladığını bildirdi. Televizyonun merkezinin Aydın olacağını, fakat başta Muğla olmak üzere Ege Bölgesi’nin tüm illerine dengeli bir yayıncılık yaparak sürecin devam edeceğini belirten Denge Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emin Aydın “Aydın’da 19 yıldır medya alanında faaliyet yürütüyoruz. Güçlü ve heyecanlı bir ekibimiz var. Aydın’la birlikte tarafsız ve özgür habercilik ilkelerimizi, uydu kanal aracılığıyla tüm Ege’ye ve Türkiye’ye yansıtacağımıza inanıyorum” dedi. ÖZYER’E TEŞEKKÜR ETTİ Özyer Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Kanal F’nin sahibi Hasan Özyer’in, bu televizyonun Ege’de kalması ve sadece Aydın ve Muğla değil Ege’nin tüm illerinde, işi bilen insanlar tarafından yürütülmesine olan inancı nedeniyle, her türlü destek ve katkısını esirgemediğini de sözlerine ekleyen Aydın” Bu televizyonun sadece merkezi ve adı değişecek. Ama yayıncılık ve habercilik açısından tüm ege illerini ve diğer ülkelerdeki gurbetçilerimizi kucaklayacak. 1 Mart itibarıyla yeni logosu, yeni merkezi ve yeni ismiyle aynı frekanstan yayınımıza devam edeceğiz. Bizlere katkısını esirgemeyen ve her türlü kolaylığı gösteren Özyer Grup ve Kanal F’nin sahibi Hasan Özyer’e çok teşekkür ediyoruz” dedi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu