Seydikemer'in yeni emniyet müdürü görevine başladı

Fethiye KOM şubesinden Seydikemer Emniyet Müdürlüğüne atanan Emniyet Müdürü Barbaros Kızılışık göreve başladı.

Seydikemer'in yeni emniyet müdürü görevine başladı
Seydikemer'in yeni emniyet müdürü görevine başladı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2493 kez okundu.

Fethiye KOM şubesinden Seydikemer Emniyet Müdürlüğüne atanan Emniyet Müdürü Barbaros Kızılışık göreve başladı.
Kızılışık yaptığı açıklamada; Seydikemer güzel bir ilçe. İlçe deki yetkili kurum ve vatandaşlarımız ile el ele verip ilçenin güvenliğini sağlamak için çalışacağız. Bu konuda tüm kurum ve vatandaşlarımızdan da duyarlı ve destek olmalarını istiyoruz. Daha önceki görev yerlerimizden edindiğimiz tecrübelerle Seydikemer de vatandaşın can ve mal güvenliği ile rahatı ve huzuru için çaba sarf edeceğiz, diye konuştu.
Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Barbaros Kızılışık, Polis Koleji ve Polis Akademisi mezunu olan Barbaros Kızılışık sırasıyla Bursa,Diyarbakır, Datça ve Fethiye de görev yaptı. 5 Ocak 2017 de Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Barbaros Kızılışık görevine başladı.

Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğünde göreve başlayan Kızılışık yaptığı açıklamada;  “Seydikemer güzel bir ilçe.  İlçedeki yetkili kurum ve vatandaşlarımız ile el ele verip ilçenin güvenliğini sağlamak için çalışacağız. Bu konuda tüm kurum ve vatandaşlarımızdan da duyarlı ve destek olmalarını istiyoruz. Daha önceki görev yerlerimizden edindiğimiz tecrübelerle Seydikemer’de vatandaşın can ve mal güvenliği ile rahatı ve huzuru için çaba sarf edeceğiz” diye konuştu.

Barbaros Kızılışık Kimdir?

Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Barbaros Kızılışık 1979 Ankara Doğumlu ve bekar.Polis Koleji ve Polis Akademisi mezunu olan Barbaros Kızılışık sırasıyla Bursa, Diyarbakır, Datça ve Fethiye’de görev yaptı.  5 Ocak 2017’de Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Barbaros Kızılışık 13 Ocak’ta görevine başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu