Advert

Manavgat’ta pedofili sapık gazeteci tutuklandı

Manavgat’ta haftalık yayınlanan bir gazetenin İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Recep Memili küçük yaşta kız çocuğuna taciz suçundan tutuklandı.

Manavgat’ta pedofili sapık gazeteci tutuklandı
Manavgat’ta pedofili sapık gazeteci tutuklandı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 4470 kez okundu.

Olay 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde ortaya çıktı. Gazete çalışanın ihbarı ve şikayeti üzerine harekete geçen emniyet güçleri olayı aydınlatmak üzere harekete geçti. Recep Memili’nin sosyal medya sayfalarını inceleyen ekipler, Recep Memili’nin sosyal medya hesaplarında küçük yaşta kız çocuklarıyla cinsel içerikli yazışmalarına, küçük yaşta kız çocuklarının müstehcen fotoğraflarına ve cinsel taciz içeren maillere rastladı.

Olayın ortaya çıkmasını saglayan @dilaylianlatim önce CHP’li yöneticilere CHP’ye yakın yerel gazeteci pedofili sapık ile ilgili yardım istemiş ve aldığı cevap:

Bugün CHP İlçe Örgütü’ne konuyu anlatmaya gittiğimde aldığım cevap “BASINA VERME SENİN ADIN KİRLENİR” oldu.

Sapık gazeteci Recep Memili’nin CHP’li yöneticiler korumaya çalışsa da emniyet olayın peşini bırakmadı. Geceyi Manavgat Emniyet Müdürlüğünde geçiren Recep Memili Çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Alanya L Tipi cezaevine teslim edildi.

Sapıkların dini-ırkı-mezhebi kültürel-sosyal inanışı yoktur. Sapık sapıktır. Bir camiadan sapık çıktı diye tüm camiayı hedefe koymak etik ve vicdani değildir. Ama sapığın korunması suça ortaklıktır. 

 

Sapık, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarda taciz konusunda hükümete eleştirileri yer alıyor. 

 

 

Bu Skype görüşmelerinin ekran kayıtları ile danıştığım avukatlardan aldığım cevap "BU DELİLLER YETERSİZ" oldu, bunu da eklemek isterim.

Bugün CHP İlçe Örgütü'ne konuyu anlatmaya gittiğimde aldığım cevap "BASINA VERME SENİN ADIN KİRLENİR" oldu, bunu da ekleyeyim.

  •  
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık