Advert

Başarılı polisler ödüllendirildi

Fethiye’de görevlerinde başarı göstererek terfi alan ve tayinleri çıkan İlçe Emniyet Müdürü, Müdür Yardımcısı ve 2 emniyet amiri Kaymakamlık tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildi.

Başarılı polisler ödüllendirildi
Başarılı polisler ödüllendirildi Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 3775 kez okundu.

Fethiye’de görevlerinde başarı göstererek terfi alan ve tayinleri çıkan İlçe Emniyet Müdürü, Müdür Yardımcısı ve 2 emniyet amiri Kaymakamlık tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildi.

Fethiye’de meydana gelen asayiş olaylarının aydınlatılmasında ve şüphelilerin yakalanarak ilçede güven ortamının oluşturulmasında göstermiş oldukları gayret, fedakarlık, örnek davranış ve özverili çalışmalardan dolayı emniyet teşkilatında görevli polislere başarı belgesi verildi.

Fethiye Kaymakamlığında düzenlenen törende Kaymakam Ekrem Çalık, Fethiye İlçe Emniyet teşkilatında başarı belgesi almaya layık görülen İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık, İlçe Emniyet Müdürü Yardımcısı Hüseyin Güleç, İlçe Emniyet Amirleri Bülent Ekrem Aktürk ve Kor Barbaros Kızılışık’a düzenlenen törende belgelerini takdim etti.

İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık, 3’üncü sınıf emniyet Müdürü’yken 2’inci Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne terfi ederek Kahramanmaraş İl Emniyet Müdür Yardımcılığına tayini çıktı. İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Hüseyin Güleç’in İstanbul’a tayini çıktı. İlçe Emniyet Amiri Kor Barbaros Kızılışık, Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atandı.  İlçe Emniyet Amiri Bülent Ekrem Aktürk’ün de Antalya’ya tayini çıktı.

FETHİYE’DE ASAYİŞ OLAYLARI CİDDİ ORANDA AZALDI

Başarı Belgelerinin verilmesinin ardından Kaymakam Çalık, başarı belgesine layık görülen emniyet teşkilatında görevli polislere teşekkür ederek yeni görevlerinde de başarı dileğinde bulundu. Fethiye’de vatandaşlarla bütünleşerek güzel işlere imza atan emniyet teşkilatının öz verili çalışmaları sonucu, asayiş olaylarında ciddi düşüşler olduğunu belirten Kaymakam Çalık, şunları söyledi:

“Birlikte çalıştığımız süre içerisinde Fethiye’deki güvenlik asayiş istatistiklerini zaman zaman paylaştık. Çok güzel iyileşmeler oldu. Evden hırsızlıklar yarıdan aşağıya düştü. Toplumu rahatsız eden birçok asayiş olayı ciddi derecede düştü. Bunda benim kanaatim ve en önemli başarı etkeni arkadaşlarımızın halka kurdukları güzel diyalog, görevlerine olan bağlılıkları. Bayram ve tatillerde Fethiye’de yoğunluk zirveye ulaşıyor. Hem güvenlik asayiş hem trafik her yönden ağır bir görev ortamında arkadaşlarımız çok fedakarca çalıştılar. Uyuşturucuyla mücadelede çok ciddi başarılar elde edildi. Güvenlik yönünden gelen turistlere, yerli vatandaşlarımıza güven aşılandı. En önemlisi diğer kurumdaki görevlilerimizle diğer güvenlik birimlerimizle, adalet teşkilatıyla güzel bir uyum içinde çalışmalar yapıldı ve arkadaşlarımızın hepsi terfi ettiler.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık