ATTDER’den ‘Çocuklar üşümesin’ kampanyası

Acil Tıp Teknikerleri Derneği (ATTDER) Muğla yönetimi tarafından Muğla’nın uzak dağ mahallelerindeki çocuklara yardım severler aracılıyla toplanan mont ve bot yardımı yapıldı.

ATTDER’den ‘Çocuklar üşümesin’ kampanyası
ATTDER’den ‘Çocuklar üşümesin’ kampanyası Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1516 kez okundu.

Acil Tıp Teknikerleri Derneği Muğla İl Başkanlığı tarafından başlatılan ‘Çocuklar üşümesin’ projesi yardım kampanyasında toplanan kışlık montlar Muğla’nın uzak dağ mahallelerindeki 336 çocuğa ulaştırılıyor.

ATTDER Muğla İl Başkanı Neslihan Yılmaz proje ile ilgili konuşmasında; “Çocuklar üşümesin projesi, Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedik Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Sosyal İşler Sekreterliğince başlatılan bir yardım kampanyasıdır. Amacımız bu çetin kış günlerinde imkânsızlıklar yüzünden kaban, ayakkabı ve kıyafetleri olmadığı için üşüyen çocuklara, el uzatarak sıcacık kalbimizle hem üşüyen ellerini, hem de kırık gönüllerini ısıtmaktı. Sağ elin verdiğini sol el görmesin düsturu ile çalışmalarımızı sürdürerek ihtiyaç sahibi ile yardım eden arasında manevi bir bağ kurmayı hedefledik dedi. Bu proje dört yıldır devam eden bir proje. Gecen yıllarda Aydın, Van, Şanlıurfa illerinden okullara Muğla ATTDER olarak yardımlar gönderdik ve geçen yıl kendi ilimizde bu güzel projeyi devam ettirme kararı aldık. Projede bizim için önemli olan yapılacak mont ve bot yardımlarında ürünlerin kullanılmış olmaması, hediye paketi yapılması ve kesinlikle yardımların nakdi olmamasıdır. Nasıl çocuğumuza kardeşimize özel günlerde hediye alırız özeniriz, burada da amacımız bu. İhtiyacı olan öğrencilere hem karne, hem yeni yıl hediyesi olarak mont ve botlarını en özel şekilde onlara ulaştırmaktı. Muğla Menteşe, Köyceğiz, Seydikemer, Milas, Ortaca, Ula ilçe okullarında toplam 336 öğrenciye hediyelerini ulaştırdık” dedi.

ATTDER İl Başkanı Yılmaz “Dernek işi, yardım işi gönül işidir. Emeği geçen ATTDER Muğla yönetimindeki arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim. Bizleri bu projede destekleyen tüm Muğla il Sağlık Müdürlüğü çalışanlarına, Muğla 112 çalışanlarına, Muğla Sağlık-Sen yönetimine, Muğla SASODER yönetimine, Acil Çağrı Merkezi çalışanlarına, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına teşekkür ederim” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu