Advert

Süleyman Kaya’nın listesi kazandı

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Batı Akdeniz Bölgesel Yürütme Kurulu Olağan Kongresinde Sülayman Kaya, sandıktan güven tazeleyerek çıktı. 217 üyeden 142 üyenin oyunu alarak seçimi kazanan Süleyman Kaya’nın listesi önümüzdeki günlerde toplantı yaparak görev dağılımını yapacaklar.

Süleyman Kaya’nın listesi kazandı
Süleyman Kaya’nın listesi kazandı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 5256 kez okundu.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Batı Akdeniz Bölgesel Yürütme Kurulu Olağan Kongresinde iki liste yarıştı. Fethiye Devlet Su İşleri (DSİ) salonunda yapılan kongreye çok sayıda üye katıldı.

Seçime katılan TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Davut Günaydın, yaptığı konuşmada seçimin Batı Akdeniz turizmine hayırlı olmasını diledi.  Günaydın kongrede; acentelerin sorunlarını dinleyip çözüm önerileri üzerinde de durdu. Kongrede Lıght Tours Turizm sahibi Süleyman Kaya ve Seaside Turizm sahibi Turgut Yıldız birer konuşma yaparak projelerini anlattılar.

Köyceğiz’den Antalya’nın Demre ilçesine kadar üyesi bulunan 2 vali ve 6 kaymakamın sorumluluk alanındaki TÜRSAB Batı Akdeniz Bölgesel Yürütme Kurulu Olağan Kongresine 217 üyeden 217’si katılarak oy kullandı. Süleyman Kaya’nın başında olduğu liste 142 kişinin oyunu alarak güven tazelerken, Turgut Yıldız’ın başında olduğu liste de 70 oy aldı, 3 oy ise geçersiz sayıldı.

TÜRSAB Batı Akdeniz Bölgesel Yönetim Kurulu kongresinde iki liste yarıştı. Süleyman Kaya; Fethi Kemal Öztürk, Metin Öncül, Yenal Yelken, Ertuğrul Gürkan, Abdullah Koyuncu, Barış Kaya, Mehmet Çobanoğlu ve Ramazan Güneş ile seçime katılırken Turgut Yıldız; Metin Şimşek, Salih Aykırı, Özgen Uysal, Emre Başaran, Yavuz Yıldız, Ramazan Akdeniz, Osman Ayas ve Ahmet Oruç ile seçime katıldı.

Kongrede geçen dönem başkanlık yapan Süleyman Kaya: “Dalyan, Dalaman, Göcek, Fethiye, Kalkan, Kaş, Seydikemer her bir yaşamdır, huzurdur. Yeryüzünün cenneti bölgemizin sahip olduğu turizm potansiyelinin arttırılması, hak ettiği değeri görebilmesi, adına her zaman sorumluluk duygusu taşıyan bir kardeşinizim. TÜRSAB Batı Akdeniz Bölgesel Yürütme Kurulu olarak yapacak daha çok işimiz olduğunu biliyorum” dedi.

Önümüzdeki günlerde Süleyman Kaya, Fethi Kemal Öztürk, Metin Öncül, Yenal Yelken, Ertuğrul Gürkan, Abdullah Koyuncu, Barış Kaya, Mehmet Çobanoğlu, Ramazan Güneş isimlerinin yer aldığı listede üyelerin başkanını seçip görev dağılımı yapacağı öğrenildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık