yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Ücretsiz yem tohumu dağıtıldı

Ücretsiz yem tohumu dağıtıldı

Muğla Büyük Şehir Belediyesi Tarımsal Daire Başkanlığı tarafından Fethiyeli çiftçilere ücretsiz Fi tohumu dağıttı.

Ücretsiz yem tohumu dağıtıldı
Ücretsiz yem tohumu dağıtıldı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1063 kez okundu.

Fethiye Ziraat Odasında gerçekleşen ücretsiz Fi (yem) tohumu ile ilgili olarak Muğla Büyük Şehir Belediyesi Tarımsal Daire Başkanlığı şube müdürü Adem Atlı açıklamasında “Muğla Büyük Şehir Belediyesi Tarımsal Daire Başkanlığı olarak 2014 yılından beri çiftçilerimize ücretsiz tohum dağıtmaktayız. Amacımız çiftçilerimize destek olmaktır. Geçtiğimiz yıl tüm Muğla genelinde  % 50 hibeli şeklinde patates tohumu dağıttık. Dağıtılan 720 bin ton patates tohumunun 420 bin tonu Fethiye ve Seydikemer’de dağıtıldı. Bu yılda Muğla genelinde yine ücretsiz olarak Fi (yem bitkisi) tohumunu  dağıtmaktayız. Çiftçilerimiz İnşallah memnun kalırlar” dedi.

Fethiye Ziraat Odasından Ziraat Mühendisi Devrim Beyde açıklamada bulunarak “Muğla Büyük Şehir Belediyesi Tarımsal Daire Başkanlığının hizmetini takdirle karşılıyoruz ve teşekkür ediyoruz. Bu tür hizmetlerin devam etmesini istiyoruz.  Çiftçilerimiz sıkıntılı günler geçirmektedir. Bu bakımdan bu tür hizmetlere destek veriyoruz” dedi. Ücretsiz Fi tohumu almaya gelen İbrahim Dirmilli adlı çiftçide konuşmasında Muğla Büyük Şehir Belediyesi Tarımsal Daire Başkanlığına ve Fethiye Ziraat Odasına teşekkür etti. Dağıtılan ücretsiz Fi tohumu ile ilgili teşekkür eden Fethiye Ziraat Odası başkanı Kenan Karayiğit’te açıklamasında “Ücretsiz olarak 2900 ton Fi tohumu Fethiye’de çiftçilerimize dağıtıldı. Önceden  isim olarak liste hazırladık. Çiftçilerimiz tohumlarını gelip almaya başladılar. Önümüzdeki yılda buğday ve arpa tohumu dağıtılması düşünülüyor.  Daha ileriki yıllarda da bölge için çok önemli olan domates ve patlıcan tohumu dağıtılması planlanıyor. İnşallah gerçekleşir; Çiftçilerimiz için hayırlı ve uğurlu olsun. Muğla Büyük Şehir Belediye Başkanı Sayın Dr. Osman Gürün’e ve tarımsal daire başkanlığına teşekkür ederim” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu