Advert

Seki Çayırı'nda 7 bin kişilik Kadir gecesi programı

Seki Çayırı’nda yapılacak olan Kadir Gecesi İhya Programı için hem iftar hem de sahur için 7 Bin kişilik sofra kuruluyor

Seki Çayırı'nda 7 bin kişilik Kadir gecesi programı
Seki Çayırı'nda 7 bin kişilik Kadir gecesi programı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2069 kez okundu.

Seki Çayırı’nda yapılacak olan Kadir Gecesi İhya Programı için hem iftar hem de sahur için 7 Bin kişilik sofra kuruluyor.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da adeta tüm Seydikemer Kadir Gecesi akşamı Seki Çayırında olacak. Seydikemer Belediyesi, Seydikemer Müftülüğü ve Türkiye Diyanet vakfı Seydikemer Şubesinin işbirliğinde yapılacak olan Kadir Gecesi İhya Programında, ilahi ve mevlit dinletisi, Diyanet İşleri Başkanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Murat Alkan Konferansı, Dünya ve Türkiye Birincisi hafızlardan Kuran-ı Kerim Ziyafeti, Sakal-ı Şerif Ziyareti, Tesbih namazı ve sahur yemeği gibi bölümler yer alıyor.

Geçtiğimiz yıl beklenenin üzerinde bir katılım olmasından dolayı yemeklerin yetmediğini ifade eden Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz bu yıl 7 bin kişilik iftar ve sahur yemeği hazırlandığını belirtti.

Seki’nin serin çayırı üzerinde yapılacak Kadir Gecesi İhya Programının dolu dolu olacağını dile belirten İlçe Müftüsü Ali Can da tüm Seydikemerliler’i programa davet etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık