Advert

Türkiye gündemine oturan Fethiyeli seyyah klima kumandası

İnsanların serinlemesine aracı olmakla geçen ömrü 102 no'lu sınıfın içinde devam ediyordu. Hem de zor şartlar altında; kendisinin sınıftan çıkması yasak. Kaybolduğunda hocaların sinir küpüne dönüşmesini sağlayan klima kumandası, dershanedeki iki öğrenci sayesinde özgürlüğüne kavuşmuş ve aylardır ülke ülke dünyayı geziyor!

Türkiye gündemine oturan Fethiyeli seyyah klima kumandası
Türkiye gündemine oturan Fethiyeli seyyah klima kumandası Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 5147 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

İnsanların serinlemesine aracı olmakla geçen ömrü 102 no'lu sınıfın içinde devam ediyordu. Hem de zor şartlar altında; kendisinin sınıftan çıkması yasak.

 "Kumandayı sınıftan çıkarmayın!" İşte ne olduysa o yasaktan sonra oldu!

Muğla'nın 13 ilçesinden birisi olan, sıcak ve ılıman bir iklime sahip olan Fethiye'de yaşayan ve tahminimizce üniversiteye giriş sınavları için dershaneye giden öğrenciler, hem kendilerine hem de klima kumandasına yapılan yersiz baskıya kumandayı beraberlerinde tatile götürerek tepki gösteriyorlar.

102 numaralı dershane sınıfının bu iki öğrencisine, fotoğrafları yayınladıkları sosyal medya hesaplarında tebrik üstüne tebrik yağıyor. Dershane yönetimine, gereksiz uyarıları yüzünden kumandayı da yanlarına alarak dünyayı gezen öğrenciler, hem eğlenceli hem de bilgilendirici bir ders vermiş gibi gözüküyor.

Dünyanın en yüksek gökdeleni Burj Khalifa'yı bile ziyaret eden kumandayı kıskanmamak elde değil...

Fethiye'de bir dershane sınıfından firar eden bu klima kumandası, sosyal medyada haftanın en çok paylaşılan ve konuşulan olaylarından. Arap Yarımadası'nda Birleşik Arap Emirlikleri'ni oluşturan yedi emirlikten birisi olan Dubai'ye gitmeden, uçak biletiyle beraber adeta dershane hocalarına nispet yaparcasına fotoğraf paylaşmışlar.

Özgürlüğü kısıtlanan zavallı klima kumandasının ilk adresi Rio De Janeiro oluyor. Sahillerin tadını çıkarıp turistik mekanları geziyor...

102 No'lu sınıftan Copacabana Plajı'na...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık