Saatcı'dan BBC'ye açıklama: Paris neyse Fethiye'de odur

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, yaklaşık 2,5 milyon dinleyici tirajı olan BBC Radyo’ya konuk oldu. Haber muhabiri Nick Garnett’ın terörün turizme etkisiyle ilgili sorularını açık yüreklilikle cevaplayan Başkan Saatcı, “Roma, Madrid, Brüksel, Paris, Londra ne kadar güvenliyse, Fethiye, Muğla, Ankara, Antalya o kadar güvenlidir." dedi.

Saatcı'dan BBC'ye açıklama: Paris neyse Fethiye'de odur
Saatcı'dan BBC'ye açıklama: Paris neyse Fethiye'de odur Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1648 kez okundu.

Başkan Saatcı BBC radyo yayınına konuk oldu. Burada sunucunun sorularını yanıtlayan Behçet Saatcı, terör korkusuyla Türkiye’ye gelmek istemeyen veya algı operasyonuna dahil edilmek istenen turistlere seslendi. yok” BBC Radyo internet sitesinde Başkan Saatcı’nın demecini, “Mayor, ‘This is the year come Turkey’” başlığı ile manşete taşıdı.

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'nın BBC radyoya verdiği röportajdan notlar şu şekilde yer aldı.

* Nick Garnett: “Turizm’deki düşüş sizi nasıl etkiledi?”

* Başkan Saatcı: “1990’lı yılların başlarında PKK teröründen yine aynı sıkıntıları yaşamıştı. Biz bu durumun geçici bir durum olduğunu düşünüyoruz. Türkiye’de turizmin artacağını düşünüyoruz. Çünkü ülkemize gelen turistlere sağlanan imkânları ve Allah vergisi doğal güzellikleri sağlayacak başka bir ülke yok! O yüzden biz çok rahatız. Daha doğrusu biz coğrafyamıza, doğal kalitemize güveniyoruz”

* Nick Garnett: “Turistler terör saldırılarından dolayı Türkiye’ye gelmek istemiyorlar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?”

* Başkan Saatcı: “Bunu Türkiye ve Fethiye diye indirgememek lazım. Roma, Madrid, Brüksel, Paris, Londra ne kadar güvenliyse, Fethiye, Muğla, Ankara, Antalya o kadar güvenlidir. Bunlar ne kadar güvensizse, benim ülkemde o kadar güvensizdir. Artık terörün sınırları yok!”

* Nick Garnett: “Buraya gelmek isteyen turistlere neler söylemek istersiniz?”

* Başkan Saatcı: “Turistleri biz Türkiye’ye bekliyoruz. Niye bu sezon bekliyoruz? Bu sene gelen turistlerimiz kendilerinize özel hissedecekler. Bu yıl işletmelerimiz onları el üstünde tutacak. Otellerimiz, restoranlarımız, esnaflarımız geçtiğimiz yıllara göre verdiği hizmeti çok daha kaliteli verecek. Onlar dört gözle bekliyorlar. Bu yüzden bu yıl gelen turistler şimdiye kadar yaşadıkları tatilin çok çok fazlasını yaşayacaklar.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu