Advert

Genç İşadamları Derneği adıyla kumarhane açmışlar

Seydikemer Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, ilçede Genç İşadamları Derneği'ne operasyon gerçekleştirdi. Yapılan operasyonda dernek faaliyeti adı altında kumar oynatıldığı tespit edildi.

Genç İşadamları Derneği adıyla kumarhane açmışlar
Genç İşadamları Derneği adıyla kumarhane açmışlar Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2876 kez okundu.

Seydikemer İlçesinde 23.05.2016 günü Cumhuriyet Mahallesi Yeni Pazar Yolu üzerinde Seydikemer Genç İş Adamları Derneği adı altında açılan binada kumar ve tombala oynatıldığının ihbarı alınması üzerine Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğü  Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ve Polis Merkezi Amirliği Ekipleri belirtilen adrese yapılan uygulamada, kapının yaklaşık 5 dakika sonra açılmasına rağmen içeriye girilmiş, içeride masalarda 2’ si bayan olmak üzere toplam 27 kişinin olduğu, yerlerde değişik renklerde pulların olduğu, üst katında 1 adet elektrikle çalışan cam piramitin içerisinde çeşitli rakamlar yazılı ping-pong toplarının olduğu, cam piramit üzerinde 1’ den 90 sayısına kadar yazılmış tahta aparat ve tombalaya ait PVC kaplı 73 adet tombala kartı ile 2051 adet çeşitli renkte plastik çay markası ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili  C. Savcısına bilgi verilerk belirtilen Dernek ve adreste Kumar Oynanması için Yer ve İmkan Sağlama suçundan adli işlem başlatılmıştır.

İlçe Emniyet Müdürü Muzaffer Yüceur umuma açık yerler ve dernek lokallerinde kumar konusunda uygulama ve denetimlerin aralıksız devam edeceğini ve gereken adli ve idari işlemlerin yapılacağını, vatandaşlarımızın bu tür yerlere gitmemeleri aksi halde kabahatler kanununa göre kumar oynayanlara da işlem yapılacağı konusunda uyarılarda bulunmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık