Advert

MUSKİ veznesi aramaya son

MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen, vatandaşların ödemelerini daha kısa bir sürede ve kolay yapabilmeleri için fatura ödeme noktalarını ve çeşitlerini arttırdıklarını belirtirken, “Vatandaşlarımızın ödeme yapmak için MUSKİ veznelerine kadar gelmelerine gerek kalmadı” dedi.

MUSKİ veznesi aramaya son
MUSKİ veznesi aramaya son Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2037 kez okundu.

Kuruluşundan bu yana vatandaşlara kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşların su faturalarını ödemeleri konusunda yaşadıkları sıkıntıları gidermek üzere il genelinde tahsilat ağını genişleterek farklı ödeme imkânlarını hizmete sundu. Bu kapsamda veznelerin dışında fatura ödeme merkezleri, anlaşmalı bankalar, tüm PTT şubeleri ve MUSKİMATİK’lerden fatura ödemesi yapılabiliyor.

17 FARKLI BANKADAN OTOMATİK ÖDEME İMKANI

Tahsilatlar konusunda bilgi veren MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen, anlaşmalı banka sayılarını arttırarak vatandaşlara faturalarında ödeme kolaylığı sağlamaya çalıştıklarını vurguladı. Ülgen,“ Vatandaşlarımızın evlerinin uzaklığı ve yaşlıların ödeme noktalarına gidememesi gibi durumları göz önüne alarak veznelerimizi kurduk. Ayrıca MUSKİ vezneleri olmayan noktalarda Bankalarla anlaşma yaptık. 17 Bankayla yapmış olduğumuz protokol ile vatandaşlarımız kredi kartlarından otomatik ödeme yaparak bankalara gitmeden faturalarını ödeyebiliyorlar. Vatandaşlarımız Yapı KrediHalkbankVakıfbankZiraat Bankası, Garanti Bankası, TEBFinansbank, Tekstilbank, Aktif Bank, Türkiye İş BankasıŞekerbank ve KuveytBank, Fibabank, Denizbank, Asya Katılım Bankası, İNG Bank ve Akbank aracılığıyla faturalarını ödeyebilirler”dedi.

PTT İLE TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN ÖDEME KOLAYLIĞI

Vatandaşların www.muski.gov.tr veya www.mugla.bel.tr internet adresleri üzerinden online olarak ödeme yapabileceklerini de hatırlatan Ülgen, ayrıca Türkiye’nin her yerindeki PTT Şubelerinden de ödeme yapılabileceğini söyledi. Ülgen: “Vatandaşlarımızın zaman kaybetmeden ve yorulmadan su faturası tahsilatlarını yapabilmeleri için hizmet ağımızı her geçen gün genişletiyoruz. Vatandaşlarımız Türkiye’nin her yerinden PTT Şubeleri aracılığıyla faturalarını kolaylıkla ödeyebilirler. Bunun yanında İl genelinde 46 noktada da bulunan Faturamatik’lerden vatandaşlarımız kolayca ödemelerini yapabilirler”

MUSKİMATİK’LERİ FAALİYETE GEÇİRDİK

İl genelinde 22 noktaya kurdukları MUSKİMATİK’ler ile abonelere yönelik hizmetlerinin daha verimli, hızlı ve sorunsuz olarak yapabildiğini belirten Ülgen,     “Vatandaşlarımızın isterlerse veznelere gelmeden vakitlerini daha tasarruflu kullanmaları açısından ilimizin 22 noktasına MUSKİMATİK veznelerimizi kurduk ve faaliyete geçirdik. Bu sayede vatandaşlarımız su faturalarını kısa sürede ve günün her saatinde ödeyebilecekler” diyerek sözlerini tamamladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık