yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Fethiye Marmaris etabının startı verildi

Fethiye Marmaris etabının startı verildi

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nda Fethiye-Marmaris 7. Etabı startını Muğla Valisi Amir Çiçek verdi.

Fethiye Marmaris etabının startı verildi
Fethiye Marmaris etabının startı verildi Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2101 kez okundu.
  1. 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu ile Türkiye’nin Ege ve Akdeniz bölgelerinin cennet köşeleri dünyaya tanıtılıyor.

Fethiye cumhuriyet meydanında sabah erken saatlerde başlayan hazırlıklar sırasında bisikletçiler kayıtlarını yaptırırken bisikletçileri bir grup izci ve turistler de izledi. Bu arada halk oyunları gösterilerini Muğla Valisi Amir çiçek, Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Garnizon Komutanı Jandarma Yarbay Faruk Akıncı, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serkan Öçalmaz, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu ve bisikletçiler izlerken bazı bisikletçiler ayakkabı lostra salonunda ayakkabılarını boyattılar.

52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun 7. Etabı Fethiye’de başladı. Fethiye-Marmaris turunun startı Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önünde verildi.

Kıtalararası tek tur olma özelliği taşıyan, Uluslararası Bisiklet Birliği (UCI) takviminde 2. HC kategorisinde yer alan 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Fethiye-Marmaris etabı startı saat 10.30’da Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önünde verildi. 100 sporcunun kayıt yaptırdığı ve Muğla Valisi Amir Çiçek, Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Belediye Başkanı Behet Saatcı, Türkiye Bisiklet Federasyonu Emin Müftüoğlu’nun birlikte verdiği startla 128,6 kilometrelik Fethiye-Marmaris etabı başladı.

MÜFTÜOĞLU “BABADAĞ’I ETABA KATACAĞIZ”

Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu gazetecilere yaptığı açıklamada: “Fethiye uzun yıllar Cumhurbaşkanlığı bisiklet turuna iyi ev sahipliği yaptı ve yine iyi bir ev sahipliğinin örneğini gösteriyor. Buraya kadar sorunsuz geldik, sorunsuz gidiyoruz. Yöre halkı bize hep sahip çıktı. Fethiye’ye geldiğimiz zaman evimizde gibi hissediyoruz.

Bu yıl Babadağ etabıyla ilgili bir düşüncemiz vardı ama yolların durumundan dolayı çok riske atamadık. Çünkü bu yıl biz Word turu olmak istiyoruz. Dünyanın en üst kategorisinde çıkmak istiyoruz. Onunla ilgili ilerleyen yıllarda Babadağ’ını da değerlendirmek istiyoruz.

16 ülkeden 120 sporcuyla başladık. Bugün ise 100 sporcu ile start veriyoruz.” Dedi.

VALİ ÇİÇEK, “DÜNYA MUĞLA’YI İZLİYOR”

Vali Amir Çiçek ise “Sporcularıma başarılar diliyorum. Ama biliyorum ki buranın doğal güzelliklerini, her şeyini sporcularımızda tadacak. Bütün dünya da Muğla’yı izleyecek” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu